Jaunumi Vidzemes fitnesa diena

Vidzemes Fitnesa dienai jauns koncepts – nodarbības arī ūdenī

Sestdien, 26.janvārī no plkst.13:00 līdz 17:00 Vidzemes Olimpiskā centra kompleksā un Valmieras peldbaseina ēkā notiks fitnesa pasākums kustību entuziastiem – Vidzemes fitnesa diena 2019. Pēc viena gada pauzes pasākums atgriežas ar jaunu konceptu – sportošana notiks gan zālēs, gan ūdenī un uz ūdens, Valmieras peldbaseinā.

Valmieras peldbaseina Lielajā peldbaseinā notiks nodarbības ūdenī – AQUA ZUMBA – un nodarbības uz SUP dēļiem – SUP FIT. Mazajā, peldētapmācības peldbaseinā norisināsies ūdens nodarbības bērniem un sportiskas rotaļas – KIDS WATER. Visas ūdens nodarbības būs aptuveni 30 minūšu garas, lai, ierobežoto vietu dēļ, dotu iespēju nodarbības apmeklēt visiem, kuri vēlas.

13:00 – 15:00 un 15:30 – 17:00, AQUA ZUMBA, Flēra Pētersone un Santa Krasovska

Aqua Zumba – šī nodarbība ir kā “ballīte baseinā”, brīvā un nepiespiestā atmosfērā, aizraujošas mūzikas pavadībā. Treniņš ir kā izklaide, tajā pašā laikā saglabājot daudzfunkcionāla un mērķtiecīga treniņa struktūru. Aqua Zumba kombinē ūdens aerobikas pamatus ar Zumbas formulu, enerģiju un, protams, dziesmām. Lielisks variants tiem, kas vēlas būt aktīvi, vienlaikus neradot lielu slogu locītavām.

13:00 – 15:00 un 15:30 – 17:00, SUP FIT, Laura Melbārde

SUP FIT  – nodarbība uz SUP dēļa. Veicot dažādus vingrinājumus, tiek izmantots savs ķermeņa svars. Papildus tiek attīstīts līdzsvars, koordinācija, precizitāte un spēks. SUP nodarbības ir piemērotas jebkurai fiziskai sagatavotībai, ar vai bez SUP pieredzes. Šīs nodarbības laikā nav obligāti jālieto peldcepure, bet gariem matiem jābūt savāktiem.

13:00 – 15:00 un 15:30 – 17:00, KIDS WATER, Liene Nagle

Sporta un rotaļu elementi  bērniem animatora vadībā Mazajā peldbaseinā.

Vidzemes Fitnesa diena notiks Valmierā, Rīgas ielā 91, kur atrodas nesen paplašinātais Vidzemes Olimpiskā centra sporta komplekss. Trīs pasākuma daļas notiks Valmieras Peldbaseina ēkā, bet Atlētikas zāle atrodas turpat blakus esošajā Vidzemes Olimpiskā centra galvenajā ēkā. Pasākuma plāns būs izstrādāts tā, lai apmeklētāji varētu ērti apmeklēt vairākas sev interesējošās aktivitātes.

Ieejas maksa pasākumā – 10 eiro, bērniem un skolēniem – 5 eiro.

Vidzemes fitnesa dienu organizē Vidzemes Olimpiskais centrs, sadarbībā ar Valmieras peldbaseinu, VOC Atlētikas zāli un Sporta Veselības centru. Pasākumu atbalsta: Valmieras sporta klubi Tuff Stuff un Valmiera Fitness, SIA „NAUKŠĒNI”, Augļu serviss, Oriflame, Ice power un Fysioline.