Jaunumi Vidzemes fitnesa diena

“Vidzemes fitnesa diena 2017” notiks Valmierā

4.martā Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks lielākais fitnesa pasākums Vidzemē “Vidzemes fitnesa diena 2017”, kuras norisē aicināti piedalīties gan fitnesa un aktīva dzīves stila piekritēji, gan arī tie, kuri vēlas iepazīties ar kādu no piedāvātajām fitnesa aktivitātēm, lai atrastu motivāciju un uzsāktu darboties, jo pavasaris vairs nav aiz kalniem.

 “Vidzemes fitnesa dienā 2017” organizatori aicina piedalīties fitnesa un sportiska dzīves stila piekritējus, iesācējus, kā arī tos, kuri vēl domā uzsākt nodarboties ar kādu no fitnesa aktivitātēm, jo pasākuma programmā paredzētas dažāda veida fitnesa nodarbības un paraugdemonstrējumi pieredzējušu Latvijā un ārzemēs pazīstamu treneru vadībā gan sievietēm, gan vīriešiem un bērniem.

Programmā paredzētas ne tikai aktivitātes, sākot no augstas intensitātes treniņiem līdz muskuļus atslābinošiem vingrinājumiem, bet arī meistarklase treneriem, kurā būs iespējams iepazīties ar vairākiem jaunumiem fitnesa pasaulē.

Pašiem mazākajiem vingrotājiem būs pieejams piepūšamo atrakciju  un rotaļu stūris, kur izpausties dažādās sportiskās aktivitātēs.  Dalībniekiem un skatītājiem piedaloties konkursos, būs iespēja tikt pie atbalstītāju sarūpētām pārsteiguma balvām.

Mix zonā būs pieejami atbalstītāju stendi, kuros varēs iepazīties ar dažādām sporta precēm un sporta uztura produktiem, kas palīdzēs ikdienas treniņos un fitnesa aktivitātēs.  Tāpat “Vidzemes fitnesa dienas” ietvaros būs iespēja satikt fizioterapeitus un saņemt ieteikumus un padomus treniņu procesu, kā arī savas veselības uzlabošanai.

 “Vidzemes fitnesa dienā” organizatori aicina  piedalīties arī birojā strādājošos, kā arī studentus, skolēnus un jauniešus, jo pasākuma mērķis ir veicināt aktīvu un veselīgu dzīves stilu Vidzemes reģionā, kā arī popularizēt dažāda veida fizikās un fitnesa aktivitātes Valmieras un Vidzemes iedzīvotāju.

Biļetes būs iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu Serviss” kasēs, kā arī pasākuma norisē uz vietas. Biļetes cena 10€ .  Studentiem, skolēniem un bērniem  5 EUR. Pasākuma norises laiks 13:00 – 17:00. “Vidzemes fitnesa dienu” organizē Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar sporta preču veikalu “Sportlands”. Plašāka informācija sekos: www.voc.lv