Jaunumi Vidzemes čempionāts hokejā

Vidzemes čempionātā hokejā aizvadīts pirmais mēnesis

14.Vidzemes čempionātā hokejā pirmajā mēnesī veiksmīgi aizvadītas pirmā apļa regulārās spēles. Pirmajā līgā vadībā ir izvirzījusies komanda HK Woltec, bet līgas rezultatīvākais spēlētājs ir Klāvs Bošs #10, seši gūti vārti un trīs rezultatīvas piespēles. Klāvs pārstāv HK Vijciems komandu, kas šobrīd ir ierindojusies otrajā vietā. HK Biko Logi ir trešajā vietā un HK Smiltenes Vanagi ceturtajā vietā.  Pēc nospēlēta pirmā čempionāta apļa izstājās HK Buta komanda, kuras spēlētāji pārgāja pie citām čempionāta komandām.

Foto: Klāvs Bošs, #10, HK Vijciems

Otrās līgas stiprākā komanda šobrīd ir HK Skorpions komanda. Četrās spēlēs – četras uzvaras! Līgas rezultatīvākais spēlētājs ir Artūrs Keršis #27. Artūrs pārstāv HK Smiltene’09 komandu un ir guvis septiņus vārtus un devis deviņas rezultatīvas piespēles. Otrās līgas rezultatīvākais vārtu guvējs ir Sandis Miltovičs #2, pārstāvot HK Inflekss komandu, 11 gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Trešās līgas tabulas pirmajā vietā ir izvirzījusies SK Pārgauja  komanda, bet ar viena punkta deficītu otrajā vietā ierindojas HK Gulbene/SCO komanda. Līgas rezultatīvākais spēlētājs ir  Kristaps Baltiņš #4, septiņi vārtu guvumi un divas piespēles. Kristaps pārstāv HK Vilku komandu, kas šobrīd ierindojas ceturtajā vietā. Pirmās līgas vārtsargu statistikā visvairāk spēles ir aizvadījis Markus Žukovskis #1(HK Biko Logi), bet labāko spēli ir aizvadījis Gints Rudzītis #1 (HK Woltec), no 14 metieniem ielaisti vieni vārti. Otrajā līgā labāko spēli aizvadījis Oskars Paltiņš #11 (HK Cēsis), 19 metieni un vieni ielaisti vārti. Trešās līgas vienīgo sauso turnīra spēli ir aizvadījis Andis Lācis (HK Gulbene /SCO), 13 metieni un neviens no tiem netika ielaists!

VČH ir sācies otrais regulārais aplis, aicinām brīvdienās apmeklēt Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” Ledus halli un fanot par savu komandu. Vairāk informācijas: www. vochokejs.lv.

Uz tikšanos ledus laukumā!