Jaunumi

Valsts prezidenta balvā „Kids Athletics” aktivitātes bērniem

Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā norisināsies vienas no tradīcijām bagātākajām vieglatlētikas sacensībām Baltijā – Valsts Prezidenta balvas izcīņa. 10. un 11. jūnijā sacensības kopumā tiks aizvadītas jau 23. reizi, bet sesto reizi savā starpā sacentīsies Baltijas valstu vieglatlētikas izlases.

Abu sacensību dienu garumā arī pašiem mazākajiem būs iespēja iepazīties ar vieglatlētiku un tās disciplīnām. Latvijas vieglatlētikas savienība būs parūpējusies par aktivitātēm jaunākajiem sacenību līdzjutējiem un atbalstītājiem. Treneru vadībā, izveidotos bērnu sacenību sektoros, būš iespējams izmēģināt un iepazīt dažādas stafetes. Stafetes sastāvēs no tādām vieglatlētikas disciplīnam kā barjerskriešana, lodes grūšana, tāllēkšana, šķēpmešana, kā arī dažādiem veiklības elementiem. Visi sacenību elemenit būs pielāgoti jaunajiem sportistiem.

„Kids Athletics” ir pasaulē zināma sportiska kustība, kuras mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus vieglatlētikā. Caur dažādām spēlēm, stafetēm un sportiskām aktivitātēm bērni tiek iepazīstināti ar vieglatlētiku un aktīvu, veselīgu dzīves veidu.

Kā jau ziņots iepriekš, 10. un 11. jūnijā, Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā jau 23. reizi norisināsies Valsts prezidenta balva vieglatlētikā. 6. reizi savā starpā sacentīsies Baltijas valstu vieglatlētikas izlases. Divus dienu garumā norisināsies cīņa par kausiem piecās kategorijās:  individuāli labākais vieglatlēts un vieglatlēte, labākā vīriešu un sieviešu komanda, kā arī spēcīgākā komanda kopvērtējumā. Cīņā par individuālajiem kausiem iesaistīsies arī citu valstu sportisti, kuru vidū šogad ir ievērojams skaits Baltkrievijas vieglatlētu.

Baltijas vērienīgākās vieglatlētikas komandu sacensības „Valsts prezidenta balva vieglatlētikā” organizē Vidzemes Olimpiskais centrs, Latvijas vieglatlētikas savienība, Valmieras pilsētas pašvaldība un Valsts prezidenta kanceleja.

Sacensības atbalsta: „Elektrum”, „Bosch”, „BTA”, „Valmieras stikla šķiedra”, „Latio”, Valpro”, „Sportland”, „Nike”, „Mežezers”, „Vaidava ceramics”, „Valleta”, „Ionfilter”, „Moller’s”, „Rumalaya”, „Sēklas un stādi”, informatīvie atbalstītāji „Radio Tev” un „Valmieras ziņas”.