Jaunumi Ziņu arhīvs

“Valmiera/ViA” regulāro sezonu noslēgs Kocēnos ar cīņu pret “Rubeni”

Sestdien, 13. februārī noslēgsies "Elvi" vīriešu florbola virslīgas regulārā sezona, vienlaicīgi četrās spēlēs izšķirsies vietu sadalījums noslēguma tabulā un izslēgšanas spēļu pāri. FBK "Valmiera/ViA" savu likteni noskaidros izbraukuma spēlē Kocēnos, kur valmierieši tiksies ar "Rubene" florbolistiem.

IMG_1497

Sestdien plkst. 17:00 paralēli noritēs četras "Elvi" florbola virslīgas spēlēs. "Bauska" uzņems FK "Kurši", SK "Pārgauja" tiksies ar "Mogo-RTU/Rockets", turnīra līdervienība "Lielvārde" uzņems čempionvienību "Lekrings", bet FBK "Valmiera/ViA" viesosies pie principiālajiem pretiniekiem "Rubene". Šajās spēlēs izšķirsies izslēgšanas spēļu pāri, jo turnīra tabulā komandas no 2.- 6. vietai šķir tikai trīs punkti.

"Elvī" virslīgas līdervienība "Lielvārde" pirms pēdējās spēļu kārtas ir nodrošinājusi uzvaru regulārajā sezonā ar izcīnītiem 55 punktiem. Otro un trešo vietu turnīra tabulā ar 42 punktiem dala "Ulbroka/FS Masters" un "Lekrings". Ceturto vietu ar 41 punktu ieņem FBK "Valmiera/ViA" florbolisti, bet no valmieriešiem vienu punktu atpaliek "Mogo-RTU/Rockets". Savukārt Kocēnu "Rubene" turnīra tabulā ieņem sesto vietu ar 39 izcīnītiem punktiem, bet uzvaras gadījumā ļauj cerēt uz mājas spēļu priekšrocības iegūšanu izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā. FK "Rīga" florbolisti ar 33 punktiem nodrošinājuši septīto vietu turnīra tabulā un play-off mačos tiksies ar otro spēcīgāko regulārās sezonas komandu, savukārt par pēdējo play-off vietu cīnīsies FK "Kurši" (22) un "Talsi/Krauzers" (20) un SK "Pārgauja" (19).

FBK "Valmiera/ViA" izcīnījusi uzvaras pēdējās trīs spēlēs pēc kārtas un panākumu sēriju centīsies turpināt arī pret principiālajiem pretiniekiem "Rubene" florbolistiem. Spēles cena būs ļoti augsta, jo uzvaras gadījumā valmieriešiem ir iespēja pacelties uz turnīra tabulas otro pozīciju, bet zaudējuma gadījumā var nākties noslīdēt līdz sestajai vietai, tādēļ gaidāma bezkompromisu cīņa. Koamndas spēlējošais treneris Aigars Belasovs šajā sezonā izcēlies ar 15 vārtu guvumiem un 16 rezultatīvām piespēlēm. Komandas uzbrukuma līderis Mārtiņš Broks (30+25) ir visa turnīra otrs rezultatīvākais spēlētājs. Tā pat rezultatīvu sezonu aizvada FBK "Valmiera/ViA" uzbrucējs Ints Vilks (23+15) un aizsargs Ivo Balodis (20+17).

"Rubene" florbolisti izcīnījuši uzvaras septiņās spēlēs pēc kārtas (divās no tām uzvaras gūtas papildlaikā) un regulāro sezonu centīsies noslēgt ar panākumu savā laukumā. Rubenieši turnīra tabulā nevar nokrist zemāk par sesto vietu, tomēt izcīnot uzvaru ir iespēja uzlabot situāciju turnīra tabulā un iegūt mājas spēļu priekšrocību. "Rubenes" rezultatīvākais spēlētājs ir Latvijas izlases uzbrucējs Atis Stepāns, kuram šajā seonā 22 gūti vārti un 25 rezultatīvas piespēles. Rezultatīvi spēlē arī "Rubenes" uzbrucēji Ritvars Bērziņš (21+22) un Ingars Matisons (28+14).

"Elvi" florbola virslīgas izslēgšanas spēļu turnīrs sāksies 20. februārī, kad tiks aizvadītas ceturtdaļfinālu pirmās spēles. Uzvarētāji ceturtdaļfinālos un pusfinālos tiks noskaidroti sērijās līdz četrām uzvarām, bet medaļas tiks sadalītas vienā finālspēlē 9. aprīlī.