Jaunumi Ziņu arhīvs

Valmieras U-11 hokejistiem sudrabs Narvā

No 15.-17. aprīlim Igaunijas pilsētā Narvā norisinājās Narvas kausa izcīņa hokejā, kurā otro vietu izcīnīja "Valmieras HK/BSS" U-11 vecuma grupas hokejisti. Līdz ar to no Igaunijas valmierieši atgriezās ar sudraba medaļām.

IMG_1855

Turnīrs aizritēja pēc spēļu formāta 3×15 minūtes tīrā spēles laika. Turnīrā startēja komandas no Igaunijas, Krievijas un Latvijas. 

Pirmajā spēlē "Valmieras HK" komanda tikās ar 2005. gadā dzimušo Igaunijas spēlētāju atlasīto komandu. Jau turnīra atklāšanas mačā Valmieras spēlētāji nodemonstrēja gatavību spēlei un ar rezultātu 6:1 apspēlēja Igaunijas vienību. 

Turnīra otro dienu "Valmieras HK" spēlētāji iesāka tikpat pārliecinoši. Ar rezultātu 7:2 tika apspēlēta Rīgas komanda "Pērkons". Savukārt dienas otrajā mačā valmieriešiem nācās nodemonstrēt raksturu. Spēlē pret mājiniekiem Narvas PSK Valmieras komanda nonāca iedzinējos ar 1:2. Spēle izvērtās ļoti spraiga un emocijām bagāta, jo mača uzvarētāji iekļūtu finālā. "Valmieras HK" izdevās pārņemt spēles vadību un nodrošināt uzvaru ar 4:2, kas deva valmieriešiem vietu turnīra finālmačā.

Svēdienas finālspēlē "Valmieras HK" pretinieki bija Sanktpēterburgas komanda HK "Lisei 369", kura tā pat kā Valmieras komanda bija izcīnījusi uzvaras visās iepriekšējās spēlēs. Finālmača ievadā valmierieši nonāca iedzinējos ar 0:2, tomēr nepadevās un izlīdzināja rezultātu, panākot 2:2. Spēles izšķirošajā daļā sekoja nevajadzīgi Valmieras spēlētāju noraidījumi un pāris nerealizētās vārtu gūšanas iespējas, kas liedza gūt uzvaru un pret Sanktpēterburgas komandu piedzīvots zaudējums ar 2:5.

 

Sudraba medaļas "Valmieras HK/BSS" U-11 komandas sastāvā saņēma:

Vārtsargi: Regnārs Capars, Konstantīns Traščenko

Aizsargi: Kalvis Krievs, Alberts Šmits, Lennijs Galdiņš , Markuss Esītis , Adrians Lekavičs , Dāvids Bušs, Markuss Ozols

Uzbrucēji: Toms Trockis, Endijs Lācis, Rihards Borskis, Kārlis Česlis, Maksims Červjakovs, Kristers Bukšs, Mārtiņš Biezais, Oto Māliņš, Rūdolfs Bērzkalns, Gustavs Apsītis, Roberts Naudiņš.

Treneri: Jānis Lauris, Lauris Žagariņš.

Par labāko mūsu komandā turnīrā atzina aizsargu – Kalvi Krievu.

Komandas treneri uzteic visu komandu par parādīto labo sniegumu turnīrā.