Jaunumi

Valmieras jaunie florbolisti gūst pieredzi Somijā

No 4.- 6. janvārim Helsinkos notika lielākais  bērnu florbola turnīrs Somijā un tajā piedalījās arī Valmieras Bērnu sporta skolas un FBK „Valmiera” U-10 un U-12 komandas. No turnīra valmierieši pārveduši vērtīgu pieredzi, pozitīvas emocijas un sudraba medaļas.

U-10 grupas spēlētāji cīnījās godam, tiekot pie vienas uzvaras, vienas neizšķirtas spēles un četrām turpmākajai sezonai pamācošām cīņām, paliekot 14.vietā 16 komandu konkurencē.

VBSS un FBK Valmiera U-10 komanda 

U-12 grupas jauniešiem turnīrā veicās labāk, kaut gan tas tika uzsākts ar zaudējumu pret „O2-Jyväskylä” komandu. Nākamajā dienā valmierieši uzņēma lielisku spēļu ritmu, tiekot pie divām pārliecinošām uzvarām, kas ļāva komandai ierindoties 2.vietā grupā un cīnīties labāko četriniekā.

Pusfināla spēlē Valmieras U-12 komanda uzvarēja „Vihdin Salisudet/VSS” ar rezultātu 3:1 un iekļuva finālā, kur mērojās spēkiem ar „O2-Jyväskylä”. Fināla spēli valmierieši iesāka ar ātri ielaistiem 2 vārtiem (0:2), taču puiši saņēmās un spēles gaitā guva 5 bezatbildes vārtus. Lai gan rezultāts uz tablo vēstīja 5:2, somu komanda ātri vien atguvās. Spēles noslēgumā pie rezultāta 5:5 tiesneši piešķīra soda metienu somiem, ko viņi arī realizēja, bet valmieriešiem līdz spēles beigām vairs neizdevās pārspēt pretinieku vārtu sargu.

Lai gan finālspēlē piedzīvots sāpīgs zaudējums ar 5:6, valmierieši turnīru aizvadījuši ar ļoti labu sniegumu, parādot sevi no labākās puses un pārvedot SUDRABA MEDAĻAS U-12 grupā!

VBSS un FBK Valmiera U-12 komanda