Jaunumi

Valmieras hokeja klubs aicina pievienoties jaunos hokejistus

Valmieras HK/bērnu sporta skola aicina pievienoties jaunos hokejistus sportot gribētāju pulkam. Valmieras hokeja treneru kolektīvs aicina pievienoties hokejistus vecumā no 2000 . – 2010. gadam. Hokejista svarīgākais sagatavošanās posms ir vasara, jo tad tiek likti fiziskās sagatavotības pamati gaidāmajai sezonai.

Nule, kā Rīgā noslēdzās Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītais seminārs pašmāju hokeja speciālistiem. Trīs dienu apmācībās piedalījās arī Valmieras hokeja kluba treneri, kuri atzina, ka ieguvuši daudz jaunas zināšanas par hokeju. Tagad galvenais ir atziņas pielietot praksē, tāpēc topošie spēlētāji uzņems jaunas zināšanas par mūsdienu hokeju.

Hokejisti tiek aicināti attiecīgās vecuma grupās: U10, U12, U14 un U18. Aizvadītajā sezonā Valmieras HK/BSS U16 komanda izcīnīja pirmo vietu savā vecuma čempionātā. Atzīstamus panākumus sasniedza arī citas Valmieras hokeja komandas.

Valmieras hokeja klubs hokejistus nodrošina ar:

  • Ledus treniņiem;
  • Sausajiem treniņiem;
  • Skolu (pamatskola, vidusskola);
  • Dzīvesvietu (kopmītnes).

Fiziskos treniņus hokejisti uzsāks jau jūlija mēnesī (24.07 – 30.07), bet nometne Valmierā ar ledus treniņiem paredzēta augusta sākumā (9.08 – 16.08). Jaunajā sezonā Latvijas hokeja federācija paredzējusi izmaiņas bērnu un jaunatnes čempionātos, sākot ar fiziskajiem testiem un beidzot ar spēles noteikumiem. Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs vairākkārt atgādinājis, ka tagad tiek būvēta jauna hokeja kultūra. Jaunie hokejisti būs šīs kultūras sastāvdaļa.

Vairāk informācijas: Jānis Lauris – 29111097