Jaunumi

Valmieras HK/BSS U-10 komanda izcīna 2. vietu “Zelta ripas” turnīrā

Valmieras HK/BSS U-10 komanda 10 .decembrī  piedalījās starptautiskā hokeja turnīrā “Zelta ripa” Ventspilī. Turnīrā piedalījās 8 komandas no Latvijas un Igaunijas.

img_2146

Komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās, kuras priekšsacīkstēs aizvadīja vienu riņķi ar savas grupas komandām. Valmieras jauno hokejistu pretinieki apakšgrupā bija Ventspils , Brocēnu un “Mogo” komanda.

Pirmajā spēlē  Valmieras HK/BSS U-10 sacentās ar Ventspils komandu un uzvarēja ar 4:0. Spēles formāts 2X15 minūtes netīrā laika liecināja par spēļu saspringumu un katru vārtu svarīgumu. Spēles rezultāts līdz spēles vidum turējās 1:0 valmieriešu labā. Tikai spēles otrajā pusē ar Rūdolfa Bērzkalna metienu izdevās nosvērt uzvaras kausu savā labā.

Arī otrās spēles sākumā ar Brocēnu komandu  bija redzams , ka spēle būs saspringta. Spēli pēc tikko paēstām pusdienām jaunie sportisti iesāka miegaini. Roberta Naudiņa vārti pamodināja komandu un tālākā spēles gaita noritēja pēc pirmās spēles scenārija – Valmieras uzvara ar 4:0.

Pirms grupas pēdējās spēles bija skaidrs , ka uzvaras gadījumā spēlējam par 1.v. turnīrā ar otras grupas uzvarētājiem “Viru Sputnik” hokejistiem no Igaunijas. Spēle ar “Mogo”  bija rakstura spēle , jo rezultāts līdz 2:2 mainījās pa labu te vienai , te otrai komandai. Izcīnīta uzvara ar 5:2 pateicoties komandas spēlei , agresivitātei un vēlmei uzvarēt.

Pēc priekšsacīkstēm sekoja divi konkursi. Konkursā uz precizitāti uzvarēja Valmieras komandas piecinieks , kurš trīs reizes no piecām raidīja ripu no centra pār šķērsli vārtos. Ātruma konkursā uzvarēja  “Viru Sputnik” hokejists veicot 1 apļa slidojumu ātrāk par pārējiem dalībniekiem.

Klāt fināls. Puikas noskaņoti uz uzvaru. Spēles gaita liecina , ka tas izdevies, jau pirmajās spēles minūtēs vadībā ar 1:0 izraujas Valmieras puikas. Tad seko pretinieku spiediens uz vārtiem un 1:1. Diemžēl valmierieši spēlē neizmanto vairākas labas vārtu gūšanas epizodes un pretinieks puikas soda. Jaunie hokejisti kļūdās divas reizes vārtu priekšā un jau 1:3. Valmieras HK/BSS puikas cenšas glābt spēli , bet emocijas un līdz ar to noraidījumi attālina no uzvaras šajā spēlē. Komanda turnīru noslēdz godpilnajā otrajā vietā.

Valmieras puikas cīnījās godam. Visi pelnījuši uzslavas , gan vārtu vīri , gan aizsargi  , gan uzbrucēji. Komandas sastāvs: vārtsargi: Regnārs Capars , Konstantīns Traščenko ; aizsargi: Alberts Šmits , Emīls Kalniņš , Kristers Kudelenskis , Adrians Lekavičs , Roberts Vāvere un Dāvis Vilisters ; uzbrucēji: Rūdolfs Bērzkalns , Martins Vītols , Niks Zoltners (7.g. – jaunākais dalībnieks) , Oto Māliņš , Edvards Toms Kļaviņš , Markuss Vašķis , Roberts Naudiņš , Adrians Vizbulis, Rolands Zujevs.
Treneri: Jānis Lauris un Lauris Žagariņš

zelta-ripa