Jaunumi

Valmierā norisināsies Eiropas Jauniešu basketbola līgas (EYBL) spēles Junioriem

Februāra noslēdzošajā nedēļas nogalē no 23.-25.februārim Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies Eiropas Jauniešu basketbola līgas (EYBL) trešās kārtas spēles Junioru (U20) grupai. Starp astoņām komandām valmieriešiem “Valmiera/ORDO” pretī stāsies komandas no Zviedrijas, Krievijas, Kazahstānas, Baltkrievijas un Igaunijas.

Piektdien, 23.februārī uz Vidzemes Olimpiskā centra basketbola laukumiem sāksies 2017./2018.gada sezonas Eiropas Jauniešu basketbola līgas 3.kārtas spēles Junioru, jeb U20 vecuma grupai. Kopumā sabraukumā piedalīsies astoņas komandas no sešām valstīm un trīs dienu laikā, no 23. līdz 25.februārim, tiks izspēlētas 20 spēles.

Valmieriešus turnīrā pārstāv “Valmiera/ORDO” komanda. Pirmās spēles valmierieši aizvadīs 23.februārī, 10:30 aizvadot spēli ar Krievijas pārstāvjiem “Olimp 97”, bet vakarā plkst.16:30 laukumā tiekoties ar zviedriem “BC Alvik Basket”. Pilnu spēļu kalendāru iespējams apskatīt pasākuma afišā vai dodoties uz EYBL mājas lapu: http://www.eybl.lv/new/b_juniors_scheduler.php#mbt:103-303$f&arena=18043

Pasākumu organizē Valmieras Bērnu sporta skola sadarbībā ar EYBL, Latvijas Basketbola savienību un Valmieras Pilsētas pašvaldību, spēles norisinās Vidzemes Olimpiskajā centrā. Aicinām atbalstīt valmieriešus dodoties atbalstīt tos klātienē – ieeja brīva.

 

Informāciju sagatavoja:

Austra Dambrova

Valmieras Bērnu sporta skolas

Praktikante