Jaunumi

Valmierā mācās Eiropas triatlona treneri

Valmierā norisinājušās 1.līmeņa Eiropas triatlona treneru apmācības. Tās rīkoja Latvijas Triatlona federācija sadarbībā ar Eiropas Triatlona savienību (ETU).  Apmācības Latvijā tika organizētas pirmo reizi.

Kursanti apguva gan teoriju visos trīs triatlona sporta veidos – peldēšanā, riteņbraukšanā un skriešanā, sporta veidu maiņu zonām, kā arī  Vidzemes Olimpiskajā centrā notika praktiskās nodarbības.

Kursus vadīja divi galvenie treneri no Spānijas un Horvātijas 15 dalībniekiem no dažādām Eiropas valstīm – Spānijas, Horvātijas, Igaunijas, Serbijas, Gruzijas, Rumānijas, Kipras, arī pieci triatlona treneri no Latvijas. Apmācībās piedalījās arī valmierietis Jānis Melbārdis.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks viesus iepazīstināja ar informāciju par pilsētu un Valmieras peldbaseinu. Kursu organizatori atzina, ka Valmierā ir lieliska infrastruktūra triatlona apmācību, treniņnometņu un sacensību organizēšanai.

Valmieras Bērnu sporta skolā triatlons ir jaunākā interešu izglītības programma, kas ļauj secināt, ka šim sporta veidam ir attīstības potenciāls.

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Melece
Valmieras pilsētas pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītāja
Mob. tālr.: 26553317
kristine.melece@valmiera.lv