Jaunumi

Valmiera – iespēju pilsēta jaunajiem sportistiem

Valmiera – lielisko iespēju pilsēta! Ja esi izvēlējies profesionālo sportu par savu dzīves ceļu, bet zini, cik svarīga ir arī augstākā izglītība, Valmiera to nodrošina! Lai jaunie sportisti apvienotu patīkamo ar lietderīgo, Vidzemes Augstskola (ViA), sadarbībā ar pilsētas vadošajiem sporta klubiem, piedāvā budžeta vietas augstākās izglītības iegūšanai gan koledžas un bakalaura, gan maģistra studiju programmās.

ViA piedāvā kvalitatīvas un elastīgas studiju programmas, kurās veiksmīgi tiek līdzsvarota teorija un prakse. Tās tiek pielāgotas aktuālām sabiedrības vajadzībām un izmaiņām darba tirgū. Studiju kvalitāti nodrošina pieredzējuši un profesionāli mācībspēki, progresīvas studiju formas, kā arī paši studenti, kuri zina, ko vēlas sasniegt, un prot gūt panākumus. Bakalaura līmeņa studijās iekļaujas tādas programmas kā:

  • biznesa vadība,
  • informācijas tehnoloģijas,
  • komunikācija un sabiedriskās attiecības,
  • mediju studijas un žurnālistika,
  • mehatronika
  • tūrisma organizācija un vadība.

Plašāk par programmām – www.va.lv/studijas.

Sadarbību ar Vidzemes Augstskolu izveidojušas visas Valmieras vadošās sporta komandas, lai jaunajiem sportistiem nodrošinātu pilnvērtīgu iespēju klāstu – apvienot mācības ar sportu, piedāvājot budžeta vietas visās studiju programmās. Nosacījums ir sekmīgi mācību vērtējumi.

  • Florbola klubā “Valmiera” šogad jaunums ir budžeta vietas arī maģistra studijās. Visi interesenti, kuri vēlas pievienoties FBK “Valmiera”, var sazināties ar komandas menedžeri Sandi Kārkliņu, zvanot 29479071 vai rakstot uz karklins@voc.lv.

  • “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” (basketbola klubs) galvenās komandas spēlētājiem, kuri studē Vidzemes Augstskolā, tiek nosegta studiju maksa, kā arī tiek nodrošināta ēdināšana un dzīvesvieta, lai ļautu koncentrēties sportisko mērķu sasniegšanai. Kontaktinformācija – Ojārs Melderis, +371 29432113.

  • Valmieras HK/BSS/ViA (hokeja klubs) gaidāmajā sezonā komanda spēlēs Rīgas atklātajās meistarsacīkstēs hokejā, tāpēc aicināti visi interesenti. Saziņai un plašākai informācijai kontakti: Jānis Lauris, lauris@voc.lv, +371 29111097.

  • Lai pieteiktos futbola komandā Valmieras FC, jābūt atbilstošai fiziskai sagatavotībai un jāatbilst tehniskajiem norādījumiem. Vairāk informācijas: Uldis Pūcītis, +371 26389887, uldispucitis@gmail.com

Ja grib, tad var! Topošie sportisti ir pilni entuziasma, tāpēc tas jāizmanto lietderīgi! Valmiera sniedz visas iespējas, lai savu sirdslietu apvienotu ar mācībām. No 29. jūnija jau ir sākusies pieteikšanās maģistra studiju programmām Vidzemes Augstskolā, bet pamatstudiju programmām pieteikšanās sākas 13. jūlijā.

Izmanto šo izdevību un nepalaid garām pieteikšanos!

Pilnveidojies Valmierā – Vidzemes sporta sirdī!