Jaunumi

“Valmiera Glass” pirms sezonas otrās puses pastiprina sastāvu

Latvijas futbola 1. līgas turnīrā tuvojas sezonas otrā puse, pirms kuras komandas sastāvu papildinājusi "Valmiera Glass FK", pastiprinot komandas vidējo un aizsardzības līniju.

IMG_0543
Foto: Jānis Līgats

Latvijas futbola 1. līgas turnīrā komandas aizvadījušas pirmās 14 spēles, pēc kurām "Valmiera Glass FK" futbolisti ar 27 punktiem ieņem ceturto vietu turnīra tabulā. No trešajā vietā esošās Olaines komandas valmierieši atpaliek vienu punktu, bet līdz otrajā vietā esošajai Rēzeknei ir četru punktu atstatums. Pārliecinoši turnīra līderi ir "Babīte" ar 42 punktiem. Pirms 6. augusta spēles savā laukumā ar "Jēkabpils" komandu, "Valmiera Glass" papildinājusi sastāvu ar vairākiem spēlētājiem.

Pēc pussezonas Latvijas futbola Virslīgas līdervienībā Jūrmalas "Spartaks", Valmieras komandā atgriežas 22 gadus vecais pussargs Madis Miķelsons. Valkā dzimušais futbolists jau iepriekšējā sezonā bija viens no "Valmiera Glass" komandas līderiem, bet virslīgas komandas "Spartaks" pamatsastāvā nostiprināties neizdevās. Miķelsons Valmieras pilsētas komandai palīdzēja izcīnīt bronzas medaļu Latvijas IV Olimpiādē šī mēneša sākumā.

"Valmiera Glass" komandas sastāvu papildinājis 30 gadus vecais valmierietis – centra aizsargs Artjoms Kuzņecovs, kurš dzimtajā komandā atgriežas pēc vairāk kā desmit gadu pārtraukuma. Aizsargs pēdējo reizi Valmieras komandā spēlēja 2004. gadā, bet 2005. gadā pārgāja uz Rīgas "Daugava". Pēc piecām sezonām galvaspilsētā Kuzņecovs pārcēlās uz "Liepājas Metalurgs". Vēlāk spēlētājs izmēģināja spēkus Lietuvas čempionātā, kā arī spēlējis Jūrmalas komandā Latvijas futbola Virslīgā. Futbolista pēdējais pieraksts bijis Skotijas komanda "Turriff United".

Tā pat komandas sastāvā pieteikts pieredzējušais pussargs Maksims Koļesņikovs. 34 gadus vecais futbolists sezonas pirmajā pusē nebija iekļauts komandas pieteikumā. Tā pat no jauniešu komandas "Vidzemes Futbola centrs" Valmieras sastāvā iekļauts 15 gadus jaunais spēlētājs Tomass Ralfs Riekstiņš.

Nākamo spēli "Valmiera Glass" futbolisti aizvadīs izbraukumā sestdien, 30. jūlijā plkst. 17:00 tiekoties ar FK "Staiceles bebri".