Jaunumi

Uzlabo pašsajūtu veselības vingrošanas nodarbībās

Trešdien, 5.septembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā sāksies veselības vingrošanas nodarbības. Tās būs piemērotas dažādām vecuma grupām un fiziskās sagatavotības līmeņiem. Trenere Katrīna Betija Šilkina gaidīs visus interesentus Vidzemes Olimpiskā centra Atlētikas zālē katru trešdienu plkst.18:00.

Veselības vingrošana ir zemas intensitātes grupu nodarbība, kurā ar dažāda inventāra palīdzību veiktie vingrojumi nostiprinās ne tikai ķermeņa korseti, bet arī galvenās muskuļu grupas, stabilizēs locītavas, atvieglos sāpes, uzlabos un nodrošinās mugurkaula segmentu stabilitāti. Visi izmantotie vingrojumi ir gan droši un efektīvi veselības profilaksei un ārstēšanai, gan uzlabo ķermeņa vispārējo fizisko sagatavotību, kas vajadzīga ne tikai sportā, bet arī ikdienā.

Uz veselības vingrošanas nodarbībām aicināti ne tikai cilvēki, kuri jau saskārušies ar mugurkaula vai locītavu problēmām, bet arī tie, kas vēlas laikus novērst potenciālās mugurkaula un locītavu problēmas.

Informācija par pārējiem nodarbību veidiem, laikiem, treneriem un cenām pieejama www.voc.lv/atletikas-zale/. Pieteikšanās uz nodarbībām, zvanot pa tālruni +64220660.