Universālā zāle

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2015/11/01_Universala_zale-800x400.jpg

Universālā sporta spēļu zāle ir multifunkcionāla sporta un izklaides arēna. Zāli iespējams sadalīt trīs laukumos ar norobežojošo sienu, ļaujot paralēli notikt treniņiem vairākos sporta veidos. Universālā zāle piemērota augsta līmeņa sacensībām, uzņemot Latvijas, Eiropas un Pasaules līmeņa mačus basketbolā, florbolā, tenisā un citos sporta veidos. Tribīnēs paredzētas sēdvietas 1500 skatītājiem.

Liene Nagle

✉️ liene.nagle@voc.lv
📞 +371 26657099
Valmieras Olimpiskā centra ledus halle
Čempionu iela 2, Valmiera, LV-4201

NOSLODZE / IZCENOJUMI

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2015/11/02_Sporta_speļu_zāle-400x280.jpg
Sporta spēļu zāle

Ikdienā Valmieras Olimpiskā centra centrālajā laukumā savus treniņus un mājas spēles aizvada "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola"basketbola komanda, aizvadot spēles Pafbet Latvijas Igaunijas basketbola līgā. Sporta spēļu zāle piemērojama dažādiem sporta veidiem. Tā uzņēmusi gan Pasaules čempionātu basketbolā, gan Deivisa kausu tenisā, gan Pasaules čempionāta kvalifikāciju florbolā un handbolā.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2015/11/Sunu-izstade-14-400x280.jpg
Multifunkcionalitāte

Valmieras Olimpiskā centra universālajā zālē norisinās ne tikai sporta notikumi, bet arī kultūras un izklaides pasākumi. Zāle piemērojama koncertiem, ballēm un izstādēm. Bieži viesi VOC universālajā zālē ir suņu izstāžu dalībnieki, pulcējot lielu skaitu interesentus, kuriem klātienē ir iespēja aplūkot vairāk kā 150 suņu šķirnes.

https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2015/11/03_Florbola_laukums-400x280.jpg
Florbola laukumi

Valmieras Olimpiskajā centrā pieejami divi "Gerflor" florbola laukumu segumi, kas ļauj Valmierā nodrošināt augstākā līmeņa spēļu un treniņu apstākļus florbolam, ko ikdienā izmanto "Valmiera/ViA" komandas florbolisti. Tieši uz VOC florbola grīdas tiek noskaidroti gan Latvijas florbola virslīgas čempioni, gan regulāri uzņemtas Latvijas izlašu spēles.