Jaunumi Vidzemes fitnesa diena

Tuvojas “Vidzemes Fitnesa Diena 2017”

Jau 4. martā, Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies “Vidzemes fitnesa diena 2017”. Pasākuma programma piesātināta ar fitnesa aktivitātēm. Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja iepazīties ar kādu no piedāvātajām fitnesa meistarklasēm.

Augsti kvalificētais, Roberta Štainbahera starptautiskās bodyART skolas oficiālās filiāles skolas Latvijā – Latvijas bodyART skolas mācībspēks un prezentētāj treneris Zigmunds Āboliņš vadīs divas meistarklases “Vidzemes fitnesa dienā 2017”

bodyART

Funkcionāla bodyART spēka nodarbība ar iekļautu kardio daļu deepWORK. bodyART® un deepWORK® ir Roberta Štainbahera fukcionālo treniņu programmas, kas pasludinātas par pēdējo gadu Eiropas fitnesa sensāciju. Tas ir vienkāršs, atlētisks, bet tai pašā laikā grūts un unikāls – enerģijas pilns treniņš, kas izaicina ikvienu pārvarēt sava prāta uzstādītās robežas, lai sasniegtu augstākus rezultātus. Treniņš balstās uz Iņ un Jan (Yin & Yang) likumiem, kā arī 5 dabas enerģijām no Tradicionālās Ķīnas medicīnas, un sevī apvieno efektīvus un iedarbīgus spēka, lokanības, izturības, līdzsvara un elpošanas vingrinājumus.

bodyART STRETCH

Nodarbība apvieno cilvēka ķermeni, prātu un dvēseli kā vienotu veselumu, piedāvājot īpašu pieredzi efektīvos elpošanas, līdzsvara un stiepšanās vingrinājumos. Tā atbrīvos muskuļus un prātu no uzkrātās spriedzes un nodrošinās harmonisku noslēgumu intensīvajai pasākuma dienai.

Lai gūtu priekšstatu – JĀIZMĒĢINA!

Aicinām ikvienu uz “Vidzemes fitnesa dienu 2017” izmēģināt dažnedažādākās fitnesa aktivitātes. Vēl programmā: START UP MOBILITY (Daniela Kupriša, Valmiera), N +TC ENDURANCE (Kristaps Strods, Rīga), ZUMBA (Liene Ozoliņa, Sigulda), N +TC STRENGHT (Ance Auziņa, Rīga), kā arī MIX zona ar TRX stendiem, BODY BIKE, CROSFIT zona, kā arī speciāla fitnesa zona bērniem KIDS FITNESS. Mix zona darbosies, un izmēģināt jebkuru no piedāvātajām aktivitātēm būs iespējams, visas “Vidzemes fitnesa dienas” laikā. Tāpat pasākuma ietvaros būs iespēja satikt fizioterapeitus un saņemt ieteikumus un padomus treniņu procesa, kā arī savas veselības uzlabošanai.

Nekavējies un iegādājies biļeti. Biļetes ir iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu Serviss” kasēs, kā arī pasākuma norisē uz vietas. Biļetes cena 10€, pērkot vismaz 10 biļetes vienā reizē, vienas cena 8€.   Bērniem, skolēniem, studentiem uzrādot apliecību biļetes cena 5 EUR. Pasākuma norises laiks 13:00 – 17:00. “Vidzemes fitnesa dienu” organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” sadarbībā ar sporta preču veikalu SPORTLAND.

Plašāka informācija: www.voc.lv;  +371 29878192