Jaunumi Ziņu arhīvs

Trīs komandu turnīrā “Valmieras HK” U-15 iegūst otro vietu

9. aprīlī Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē norisinājās starptautisks turnīrs U-15 vecuma hokejistiem, kurā "Valmieras HK" apspēlēja "Dinamo Rīga" komandu ar 5:3 un piekāpās Stokholmas komandai "MB hockey" ar 6:7, ieņemot otro vietu turnīrā.

2016-04-11_2015_05_11_img_1812

"Valmieras HK" komanda turnīrā startēja ar 2001./2002. gadā dzimušo spēlētāju komandu. Arī Stokholmas komanda "MB hockey" turnīrā piedalījās ar 2001./2002. gadā dzimušiem hokejistiem. Savukārt ar 2002. gadā dzimušajiem zēniem startēja "Dinamo Rīga" komanda.

Turnīra pirmajā spēlē Stokholmas komanda tikās ar "Dinamo Rīga". Mačā pārāki izrādījās rīdzinieki, gūstot panākumu ar rezultātu 4:0. "Dinamo Rīga" komandai šajā mačā divus vārtus guva Fēlikss Gavars, bet pa reizei izcēlās Kristers Marins un Gļebs Ščerbakovs.

Turnīra otrajā mačā mājinieki "Valmieras HK" hokejisti tikās ar "Dinamo Rīga" komandu. Pirmos vārtus spēlē guva Kristers Marins, izvirzot vadībā Rīgas komandu. Turpinājumā sekoja valmieriešu ofensīva, gūstot piecus vārtus pēc kārtas. Ar rezultatīviem metieniem Kristaps Libors, Bruno Birģelis, un Kārlis Bucenieks, bet Raivo Krastiņš guva realizēja divus metienus, panākot 5:1. Pirms spēles izskaņas Rīgas komanda divus vārtus atguva pēc Kristera Martina un Iļjas Lapinska vārtiem, tomēr vidzemnieki noturēja uzvaru ar 5:3.

Turnīra noslēdzošajā mačā mājinieki valmierieši tikās ar Zviedrijas komandu. Spēles ievadā zviedri panāca 3:0 vadību, bet valmierieši samazināja starpību līdz minimumam 2:3. Stokholmas komanda uz brīdi panāca 4:2, bet valmierieši ar četriem pēc kārtas gūtiem vārtiem panāca 6:4 par labu "Valmieras HK". Tomēr iegūto pārsvaru noturēt neizdevās un Zviedrijas komanda spēles beigās izrāva uzvaru ar 7:6. Šajā mačā "MB hockey" labā sešus vārtus guva Fēliks Engunds, bet reizi precīzs bija Loke Sernalds. Valmieras komandai katrs pa trīs vārtiem guva Kārlis Bucenieks un Bruno Birģelis.

Tā kā katra komanda guva vienu uzvaru un vienu reizi zaudēja, turnīra vietu sadalījums tika noskaidrots pēc gūto un zaudēto vārtu attiecībās. Tādējādi par turnīra uzvarētājiem kļuva "Dinamo Rīga", otro vietu ieņēma "Valmieras HK", bet viesi no Zviedrijas samierinājās ar trešo vietu.

Untitled3