Sporta spēļu zāle

https://www.valmierasoc.lv/wp-content/uploads/enbl-valmiera-glass-via-cso-voluntari_3669._lg-800x533.jpg

Sporta spēļu zāle ir multifunkcionāla sporta un izklaides halle. Zāli iespējams sadalīt trīs laukumos ar norobežojošo sienu, ļaujot paralēli notikt treniņiem vairākos sporta veidos. Universālā zāle piemērota augsta līmeņa sacensībām, uzņemot Latvijas, Eiropas un Pasaules līmeņa mačus basketbolā, florbolā, tenisā un citos sporta veidos. Tribīnēs paredzētas sēdvietas 1500 skatītājiem.

Zigmunds Ezergailis

✉️ zigmunds.ezergailis@valmierasoc.lv
📞 +371 26100227
Valmieras Olimpiskā centra ledus halle
Čempionu iela 2, Valmiera, LV-4201

NOSLODZE / IZCENOJUMI

https://www.valmierasoc.lv/wp-content/uploads/lat-est-valmiera-glass-via-bc-kalev-cramo_1145._lg-800x533.jpg
Basketbola laukums

Ikdienā Valmieras Olimpiskā centra centrālajā laukumā savus treniņus un mājas spēles aizvada VALMIERA GLASS VIA basketbola komanda, aizvadot spēles Pafbet Latvijas - Igaunijas apvienotajā basketbola līgā, Eiropas Ziemeļu basketbola līgā un Latvijas basketbola Užavas kausā. Sporta spēļu zāle piemērojama dažādiem sporta veidiem. Tā uzņēmusi gan Pasaules čempionātu basketbolā, gan Deivisa kausu tenisā, gan Pasaules čempionāta kvalifikāciju florbolā un handbolā.

https://www.valmierasoc.lv/wp-content/uploads/DSC_8845-scaled-800x533.jpg
Florbola laukums

Valmieras Olimpiskajā centrā pieejami divi "Gerflor" florbola laukumu segumi, kas ļauj nodrošināt florbolam augstākā līmeņa spēles un treniņu apstākļus, kādus ikdienā izmanto FBK Valmiera/Betsafe komandas florbolisti. Tieši Valmieras Olimpiskajā centrā florbola parkā tiek noskaidroti Latvijas florbola līgas čempioni un regulāri tiek fiksēti Latvijas izlases mači.

https://www.valmierasoc.lv/wp-content/uploads/IMG_4424-800x533.jpg
Vingrošanas zāles

Valmieras Olimpiskā centra 2. stāvā pieejamas divas vingrošanas zāles (A un B). A zāle ir 125 kvadrātmetri plaša, B zāle 75 kvadrātmetri liela. A zāle ir paredzēta sporta treniņiem (grupu/individuālajiem) ar personīgo inventāru. B zāle vairāk piemērota deju nodarbībām. Abas zāles pieejamas īrei kā semināriem, tā bērnu ballītēm un citiem pasākumiem.

https://www.valmierasoc.lv/wp-content/uploads/AXD_0331-800x533.jpg
Multifunkcionalitāte

Valmieras Olimpiskā centra universālajā zālē norisinās ne tikai sporta notikumi, bet arī kultūras un izklaides pasākumi. Zāle piemērojama koncertiem, ballēm un izstādēm. Bieži viesi Valmieras OC universālajā zālē ir suņu izstāžu dalībnieki, pulcējot lielu skaitu interesentus, kuriem klātienē ir iespēja aplūkot vairāk nekā 150 suņu šķirnes.