Jaunumi

Sajūtu parkā sākas trešdienu skriešanas un nūjošanas treniņi

Trešdien, 18.maijā ik viens interesents tiek aicināts ierasties Valmieras Sajūtu parkā, kur  norisināsies skriešanas un nūjošanas treniņi profesionāļu vadībā. Savām vēlmēm un spējām atbilstošu treniņu programmu atradīs jebkurš sportot gribētājs. Interesenti aicināti pulcēties plkst. 19.00 uzkalniņā pretim SPA centram.

DSC04022

Pirmo treniņu uzsākot 18. maijā, visas vasaras garumā Vidzemes Olimpiskais centrs jebkuram sportot gribētājam piedāvās iespēju aktīvi pavadīt trešdienu vakarus skrienot vai nūjojot profesionāļu vadībā. Treniņu mērķis ir ne tikai fiziskās sagatavotības uzlabošana, bet arī jaunu entuziastu piesaistīšana skriešanai un nūjošanai. Skriet gribētāji treniņu procesā varēs konsutltēties ar Jolantu Dukuri savukārt nūjošanas piekritējiem nodarbības vadīs Santa Krasovska.

Skriešanas un nūjošanas aktivitātes ir izveidotas sadarbībā ar Valmieras maratona organizātoriem un Nike+Run. Lai sportošanu padarītu daudzveidīgāku, Sajūtu parkā ir izveidotas 5 marķētas trases- Zaļā trase – 2,4 km garumā, Oranžā trase – 2,6 km garumā, Sarkanā trase – 5 km garumā, Zilā trase – 9 km garumā, Dzeltenā trase- 7,3 km garumā, kā arī pagarinātā Dzeltenā trase- 21 km garumā. Skriešanas un nūjošanas procesu interesantāku padarīs Vidzemes Olimpiskā centra izveidotā mobilā aplikācija „VOC trases, kuru iespējams bez maksas iegādāties vietnēs „Google Play” un „App store”.

Gaidīsim Jūs rīt un visu atlikušo vasaru trešdienu vakaros, lai uzlabotu fizisko sagatavotību un labi pavadītu laiku.