Jaunumi

Sajūtu parkā norisināsies Ģimenes festivāls

Pirmajā septembrī, sākot no pulksten 11.00, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā notiks Ģimenes festivāls ar plašu aktivitāšu piedāvājumu parka teritorijā.

 

Vārdu salikumam “pirmais septembris” mūsu dzīvēs ir īpaša vieta! Tas spēj izraisīt sajūsmu par atkalredzēšanos, prieku par jaunu sākumu, kā arī nelielu nostaļģiju par aizgājušo vasaru. Šogad 1. septembri svinēsim sestdienā, kas, īpaši skolniekiem, varētu sagādāt dubultu prieku. Tā kā Sajūtu parka mērķis ir vairot pozitīvas emocijas, šo dienu aicinām svinēt kopā ar mums.

Dienu sāksim Koku* un Baskāju* takās, kurām laika posmā no 9.00 – 11.00 būs īpaši draudzīgas cenas.

Sākot no pulksten 11.00 līdz 16.00, ikviens varēs piedalīties dažādās sev interesējošās aktivitātēs. Bērnus un jauniešus ar parka teritoriju un orientēšanās sportu iepazīstinās Ziemeļvidzemes Orientēšanās centrs. Izjādēs* ar zirgu un poniju aicinās Valmiermuižas stallis. Drosmīgākie apmeklētāji varēs izmēģināt Sniega taku, par kuru parūpējies būs Vidzemes Olimpiskais centrs.

Tāpat, domājot par zaļāku dzīvesveidu un materiālu otrreizēju pārstrādi, radošajās darbnīcās katram būs iespēja dažādu krāsu un izmēra plastmasas maisiņus pārvērst stilīgās rokassprādzēs. Ja arī Tev mājās ir sakrājušies maisiņi – droši ņem tos līdzi!

Lai pasākumu padarītu krāsaināku, pūtīsim lielos burbuļus un apgleznosim sejiņas*.

Par vēdera priekiem gādās Crépes Cafe*, kas piedāvās plašu pildīto pankūku un atspirdzinošu dzērienu klāstu.

Pavadīsim vasaru un sagaidīsim jauno mācību gadu kopā.

Uz tikšanos Sajūtu parkā!

Ieeja pasākumā bez maksas.

 

*maksas aktivitāte

Vairāk informācijas Sajūtu parka Facebook kontā vai zvanot pa tālruni: 27879242