Jaunumi Ziņu arhīvs

Sajūtu parka atklāšanas dienā arī nūjošanas pārgājiens

Šogad Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Burtnieku novada pašvaldību sarūpējis patīkamu pārsteigumu gan sportotgribētājiem un aktīvā dzīvesstila piekritējiem, gan vienkārši skaistas dabas baudītājiem, atjaunojot un paplašinot Sajūtu parka skriešanas un nūjošanas trases.

12910717_840856546041359_1474310799_n

Atjaunotās un paplašinātās trases ikviens interesents varēs izbaudīt 7.maijā, kad Sajūtu parkā  norisināsies sezonas atklāšanas pasākums, kura ietvaros, plkst. 13:00 būs iespēja doties nūjošanas pārgājienā. Nūjošanas sezonas sākums būs arī kā lieliska iespēja pievērsties aktīvam dzīvesveidam, jo atklāšanas pasākumā tā dalībniekiem būs iespēja doties nūjošanas pārgājienā izvēloties savām spējām un vēlmēm piemērotāko trasi. Īsākā, 7.3km garā jau aktīvākajiem valmieriešiem zināmā, dzeltenā trase. Garākā, (paplašināta dzeltenā) 21km garā VOC un Burtnieku novada pašvaldības kopīgi izveidotā trase. Pirms došanās pārgājienā būs iespēja visiem kopīgi veikt iesildīšanos, kas veiksmīgāk palīdzēs mērot izvēlēto distanci. Papildus informācija par nūjošanas pārgājiena norisi sekos tuvākajā laikā.

Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā pirms sezonas ir atjaunotas trašu zīmes un norādes. Tāpat orientējošās norādes uzstādītas paplašinātajā un pagarinātajā trases posmā. Jaunizvēlētais maršruts izveidots skaistā ainavā gar Gaujas upi un celiņu platums ir ērti pielāgots un pietiekami plašs, lai trasi varētu mērot kopā ar draugiem.

Kā papildus jaunums, ko sarūpējis Vidzemes Olimpiskais centrs, izstrādāta arī jauna skriešanas aplikācija Sajūtu parka trasēm, kura būs pieejama skriešanas, nūjošanas un riteņbraukšanas režīmam. Aplikācija, kas tapusi sadarbībā ar Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centru.

7. maijā aicinam ikvienu interesentu doties uz Gaujas stāvo krastu Sajūtu parku, kur pēc nūjošanas pārgājiena norisināsies arī „Maģisko sajūtu nakts”.