Jaunumi

Rīt Valmieras peldbaseinā notiks informatīvā diena par atlaižu iespējām

Sestdien, 6.oktobrī, no plkst.10.00 līdz 16.00 Valmieras peldbaseinā būs iespējams saņemt informāciju par atlaižu sistēmu, izmantojot peldbaseinā piedāvātās iespējas. Īpaši gaidīti Valmieras pilsētā dzīvesvietu deklarējušie iedzīvotāji, lai rastu atbildes un atrisinātu neskaidrības par lietotnes “Mana Valmiera” izmantošanu 20% atlaides saņemšanai.

Atlaides noteiktas bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem, ģimenēm, personām ar invaliditāti, kā arī Valmierā deklarētiem iedzīvotājiem.

Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvji un peldbaseina darbinieki atbildēs uz interesējošiem jautājumiem un individuālās sarunās palīdzēs noskaidrot par atlaižu iespējām.

Valmierā dzīvesvietu deklarējušie iedzīvotāji aicināti izmantot 20% atlaidi. To var izdarīt, lejupielādējot lietotni “Mana Valmiera” viedtālrunī, uzrādot Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv bez maksas lejupielādējamu un izdrukājamu izziņu par deklarēto dzīvesvietu Valmierā, kā arī izziņu saņemot Valmieras pilsētas pašvaldībā (maksas pakalpojums). Pensionāri atlaidi var saņemt, uzrādot braukšanas karti, kas paredzēta braucieniem Valmieras sabiedriskajā transportā. 20% atlaide peldbaseina apmeklējumam neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas pieejama arī skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar invaliditāti, uzrādot attiecīgus dokumentus. Savukārt bērniem līdz trīs gadu vecumam (ieskaitot) peldbaseina apmeklējums ir bez maksas. Arī ģimenēm ir iespēja peldbaseinu apmeklēt, izmantojot atlaidi. Izmantojot atlaides, iespējams iegādāties arī abonementu.

Ar Valmieras peldbaseina cenrādi iespējams iepazīties peldbaseina mājaslapā.

Plašāku informāciju meklē www.valmiera.lv