Jaunumi

Publiskās slidošanas VOC “Elektrum” ledus hallē

Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē nedēļas nosgalēs ikvienam valmierietim un Valmieras pilsētas viesim iespējams apmeklēt publisko slidošanu un nodoties aktīvai atpūtai. Brīdī kad ārā sniegs un ledus ir izkusis, noķer ziemas sajūtu "Elektrum" ledus hallē, kur ziema ir vienmēr.

voc publiska-20

Valmieras un tuvējo reģionu iedzīvotāji ziemas periodā, kā vienu no aktīvās atpūtas veidiem, iecienijuši slidošanu uz ledus. Vidzmes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē, neskatoties uz laikapstākļiem, vienmēr ir iespēja nodoties slidošanas priekam. 

Vidzemes Olimpiskajā centrā tiek piedāvāta gan slidu noma, gan slidu asināšana. Savukārt tiem slidotājiem, kas uz ledus nejūtās pilnīgi droši ir iespēja izmantot slidošanas balstus – slidošanas stieņus, slidošanas balstus roņus Bobijus un krāsainos lāčus. Slidošanas balsti pieejami bez maksas, savukārt ķiveri uz slidošanu iespējams iznomāt par 1 EUR.

Publisko slidošanu laikos ledus nomas maksa 3 EUR no personas, bet slidu noma 2 EUR. Publiskajā slidošanā var slidot arī ar savām slidām.

Publisko slidošanu laiki februāra pirmajā nedēļas nogalē:

Sestdien, 13. februārī:
9:30: Publiskā slidošana ar nūjām
13:05: Publiskā slidošana
17:00: Publiskā slidošana
19:50: Publiskā slidošana

Svētdien, 14. februārī:
10:45: Valentīndienas ģimeņu rīta slidojums
12:00: Publiskā slidošana ar nūjām
16:45: Valentīndienas romantiskais slidojums