Jaunumi

Programma “Atrodi savu sporta veidu” arī Valmierā

Septembrī trešo sezonu Latvijā uzsāks sporta programma bērniem “Atrodi savu sporta veidu”. Iepriekš nodarbības notikušas Liepājā, Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, taču nu pirmoreiz arī bērniem Valmierā pieejamas nodarbības.

Programmas ietvaros bērni no septiņu līdz 12 gadu vecumam iepazīst dažādu sporta veidu pamatus, lai programmas noslēgumā saņemtu treneru ieteikumu par bērnam piemērotāko sporta veidu, ko nākotnē attīstīt. Programmas ilgums – viens mācību gads.

Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, mazie sportotāji apgūs badmintona, basketbola, beisbola, futbola, cīņu sporta, florbola, hokeja, orientēšanās, vieglatlētikas un volejbola pamatus, lai kopā ar Valmieras treneriem atrastu tieši savu sporta veidu. Nodarbības notiks vairākās grupās, dažādos laikos.

“Atrodi savu sporta veidu” ir unikāla programma, jo bērni nodarbībās apgūst dažādus sporta veidus, katra nodarbība notiek citā sporta veidā. Nodarbības vada profesionāli treneri, kas bērniem palīdz rast interesi par sportu kopumā.

Par programmas vēstnesi kļuvušais hokejists Jānis Sprukts secina: “Šī ir vienīgā vieta Latvijā, kur bērniem ir iespēja izmēģināt sporta veidus, ar kuriem nav saskarsmes ikdienā un ar šo programmu varam panākt, ka bērni un viņu vecāki spēj iedziļināties bērna stiprajās pusēs, jo kopā ar treneriem to ir vieglāk ieraudzīt un attīstīt. Taču ir svarīgi ieklausīties arī savos bērnos, lai noturētu viņos šo degsmi. Man ir liels prieks par to, ka programma pieejama tagad arī Latvijas sportiskajā pilsētā – Valmierā. Šī ir brīnišķīga pilsēta ar plašām sporta iespējām un izciliem treneriem. Kopā mēs varam palīdzēt bērniem rast īsto ceļu un starp iespējām neapmaldīties.”

Bērnu vecāki aicināti pieteikt savas atvases nodarbībām, mājaslapā www.bernurepublika.lv. aizpildot pieteikšanās anketu.

Papildus informācijai:

Programmas vadītājs Kaspars Čerņavskis

kaspars@bernurepublika.lv

+371 25152278