Jaunumi

Pludmales volejbolisti cīnīsies par Valmiera Glass posma naudas balvu

Pēc Latvijas IV Olimpiādes sacensībām Valmierā, šonedēļ turpinās Klondaika #ValmieraBeach sacensības. 9.jūlijā notiks vienas no sezonas gaidītākajām pludmales volejbola sacensībām – Valmiera Glass posms, kur vīriešu un sieviešu konkurencē norisināsies cīņa par 400 EUR naudas balvu fondu.

DSC_9229
Foto: Aivis Stračinskis

Šobrīd Valmieras pludmales volejbola čempionāts jau ir teju pāri pusei, bet 9. jūlija Valmiera Glass sacensību posms ar akcentu iezīmēs sezonas otro pusi, jo būs pēc kārtas septītais no čempionāta desmit sezonas posmiem.

Īpašu sacensību dalībnieku uzmanību parasti piesaista Valmiera Glass sarūpētais naudas balvu fonds, kuru savā starpā sadalīs trīs godalgo to vietu ieguvēji vīriešu un sieviešu konkurencē. 9.jūlija spēcīgākais vīru pāris tiks pie 130 EUR naudas balvas, bet meistarīgākā sieviešu komanda – 70 EUR. Atlikušos 200 EUR sadalīs otro un trešo vietu ieguvēji.

Līdzšinējos piecos vīriešu konkurences posmos par līderiem ir kļuvuši valmierieši – komanda GRAVEL (Lauris Grāvelis un Mārtiņš Toms), kuri kļuva par čempioniem 2013. gadā. Otro vietu ieņem Smiltenes komanda HELLO LA (Jānis Dudelis un Gints Cirītis), savukārt trešajā vietā ierindojas rīdzinieku pāris CONCOMBRES (Jēkabs Treijs un Kristaps Veikerts).

Sieviešu konkurencē ir notikuši divi posmi, bet 9. jūlijā norisināsies jau trešais. Līdz šim vislabāk veicies Smiltenes komandai KOLIBRĪ (Linda Puriņa un Laura Rubene), kuras apsteidz otrajā vietā esošās cēsnieces FONO (Nellija Tinusa un Liene Sprancmane), bet trešās šobrīd ir ROI meitenes no Krimuldas novada (Antra Šverna un Mairita Bičkovsks).

KLONDAIKA #ValmieraBeach sacensības norisināsies vēl visu jūlija mēnesi, bet noslēguma posms notiks 30. datumā. Vairāk informācijas par čempionātu un dalībnieku reģistrēšanos var uzzināt biedrības “Vidzemes Studentu Sporta klubs” mājas lapā www.vssk.lv sadaļā “Valmiera Beach 2016”, vai sekot līdzi sociālajos tīklos Facebook un Twitter.

Vīriešu kopvērtējums:

 1. Gravel (Valmiera) – 174p
 2. Hello LA (Smiltene) – 158p
 3. Concombres (Rīga) – 145p
 4. Švec/Dandens (Valka) – 143
 5. Valmiera Beach (Valmiera) – 115
 6. Mundrums (Sigulda) – 93

Sieviešu kopvērtējums:

 1. Kolibrī (Smiltene) – 88p
 2. Fono (Cēsis) – 81p
 3. ROI (Krimuldas novads) – 75p
 4. Ančevska/Titova (Valmiera) – 65
 5. Janīte/Eglīte (Valmiera) – 58
 6. Sallija/Rūta (Ragana) – 50