Jaunumi Valmiera Sand

Pirmo reizi Valmierā aicinām iepazīt pludmales tenisu

Jau šajā nedēļas nogalē, 16. septembrī aicinām uz Daliņu pludmali, kur norisināsies pludmales tenisa turnīrs "Valmiera Sand".

Aicinām iepazīt jaunu pludmales sporta veidu – pludmales tenisu. Turnīrā “Valmiera SAND” ikvienam interesantam būs iespēja iepazīt šo aizraujošo, Latvijā jauno sporta veidu. Turnīra programmā paredzētas paraugspēles pieredzējušu spēlētāju izpildījumā, kā arī pamatturnīra spēles, kurā ikvienam būs iespēja izmēģināt spēkus pludmales tenisā.

Andris Antonovs, Oskars Vaskis, Kaspars Daugulis, Vadims Kravcovs, spēlētāji, kas ir pieredzējuši pludmales tenisisti sniegs paraugspēles. Visi četri spēlētāji ir starp Latvijas 10 labākajiem pludmales tenisistiem. Ar bagātu starptautisko turnīru pieredzi! Vairāku turnīru uzvarētāji un finālisti! Kaspars Daugulis vēl divas nedēļas atpakaļ starptautiskā turnīrā Ventspilī uzvarēja vienu nu posmiem un otrā iekļuva fināla! Viens no labākajiem pludmales tenisistiem Latvijā Andris Antonovs: “Latvijā pludmales teniss uzņem straujus apgriezienus un katru gadu piesaista arvien vairāk cilvēku, tai skaitā tos, kuri nav saistīti ar lielo tenisu vai kādu citu rakešu sportu! Uz dotu brīdi darbojas divi specializētie pludmales tenisa klubi (pludmales kafejnīcas). Viens Jūrmalā un otrs Liepājā, kas saviem apmeklētājiem piedāvā 4-5 stacionārus laukumus un rakešu īri! Ja iesākumā pludmales teniss bija pieejams tikai Rīgā un Jūrmalā, tad pēdējos divos gados tas ir sācis iekarot savu vietu citās Latvijas lielākajās pilsētas(Liepāju, Ventspili, Kuldīgu). Un prieks, ka tagad šim bariņam pievienosies arī Valmiera!” Šobrīd arī Valmierā, Daliņa pludmalē ir iespēja izīrēt laukumu un raketes un izmēģināt pludmales tenisu.

Turnīrā aicināts piedalīties ikviens interesents. Daliņu pludmale ir piemērota vieta tenisam, ir izveidots speciāls pludmales tenisa laukums un ir iespējams izīrēt inventāru. Lieliska iespēja pilsētas vidē izbaudīt pludmales sporta veidu.

Sacensību programma:

11:30 – 12:00 Dalībnieku ierašanās

12:00 – 12:05 Sacensību atklāšana

12:05 – 12:30 Paraugspēle

12:30 – 13:00 Iepazīšanās aktivitātes pieredzējušu spēlētāju vadībā

13:00 – 17:00 Pāru izloze. Turnīra spēles (pieaugušajiem, bērniem, jauniešiem)

17:00 – 17:15 Apbalvošana

17:15 – 19:00 Noslēgums

9. septembrī norosināsies pirmais pludmales tenisa turnīrs “Valmiera SAND”. Plašāka informācija: info@vocsports.lv; +371 29878192

Bezmaksas pludmales tenisa iepazīšanās turnīru “Valmiera Sand” organizē “Vidzemes Olimpiskais centrs”, atbalsta Gaujas stāvo krastu “Sajūtu Parks”, SIA “Livonia” un Latvijas tenisa savienība.