Jaunumi

Pie Vidzemes Olimpiskā centra ierobežota satiksme

Uzsākot Vidzemes Olimpiskā centra peldbaseina celtniecību, autovadītājiem būs jārēķinās ar satiksmes ieroberžojumiem Vidzemes Olimpiskā centra teritorijā. Būvdarbu laikā būs ierobežota automašīnu kustība un samazināta autostāvvietu pieejamība.

Peldbaseina celtniecības laikā necaurbraucama kļūs iela starp Vidzemes Olimpisko centru (VOC) un futbola stadionu viesnīcas "Naktsmājas" pusē, kas savieno Rīgas un Vaidavas ielas. Tādējādi pie VOC parādes durvīm varēs piebraukt tikai no Rīgas puses izbraucot caur rotācijas aplim. Dēļ necaurbraucamās ielas, autobusu transportam nebūs iespēja piebraukt pie VOC galvenās ieejas.

Būvniecības darbu laikā tiks slēgta plaša stāvlaukuma teritorija, tādēļ automašīnu novietošana var sagādāt neērtības. Slēgta tiks stāvlaukuma daļa starp VOC ēku un "Valmieras piens" teritoriju. VOC apmeklētājiem vieglās automašīnas būs iespējams novietot stāvlaukumā pie futbola stadiona. Savukārt pie "Spēka pasaule" ieejas stāvlaukumam būs ierobežota pieejamība, tajā spēkratus varēs novietot tikai ar caurlaidēm, kā arī autbusu transports, kas uz sacensībām nogādā sportistus un līdzjutējus. Tā pat ierobrežotas pieejamības stāvlaukumā apstāties un stāvēt varēs preču piegādātāju transportlīdzekļi ar VOC atļaujām.

Autostāvvietu trūkums var sagādāt neertības līdz pavasarim, kad eksplutācijā plānots nodot šobrīd būvniecības procesā esošo jauno stāvlaukumu ap VOC futbola stadionu. 

Stavlaukumi_buvdarbu_laika