Jaunumi Ledus kross

Noslēdzošais “Bosch Ledus Krosa” posms jau sestdien, 18. martā, Vidzemes Olimpiskajā centrā

Pirmo reizi Latvijā norisinās slidošanas sacensību seriāls “Bosch Ledus Kross”. Sacensībās aicināti piedalīties hokejisti, slidotāji un ledus sporta entuziasti. Ledus kross dod iespēju izrauties no ikdienas treniņu vides un noskaidrot ātrāko slidotāju šķēršļu trasē.

Pēdējā sacensību posmā tiks noskaidroti ātrākie slidotāji posmā, kā arī uzvarētāji kopvērtējumā. Elites divīzijas sportists Artūrs Kārkliņš praktiski ir sev nodrošinājis uzvaru kopvērtējumā, atliek vien ierasties uz pēdējo posmu un parādīt savu labāko sniegumu, jo uz papēžiem min Edgars Valdmanis, kurš šobrīd ir stabilā otrajā vietā. Junioru divīzijas kopvērtējuma uzvarētājs tiks noskaidrots pēc pēdējā posma, jo stabils līderis vēl nav, pirmajā posmā uzvaru izcīnīja Artūrs Krumholcs un otrajā posmā Artūrs Tomsons. Visstabilāk Junioru divīzijā slido Dans Patriks Dukurs, kuram arī ir vislielākās izredzes izcīnīt uzvaru divīzijā. Jaunākie dalībnieki, Debitantu divīzijas slidotāji sevi pierādījuši, kā ātrākie un aktīvākie slidotāji. Šī brīža kopvērtējuma līderis ir Maksims Červjakovs, kuram ir visas iespējas izcīnīt “Bosch Ledus Krosa” čempiona titulu. Kurš būs ātrākais uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus? 18. martā tiks noskaidros “Bosch Ledus Krosa” čempions.

Visi “Bosch Ledus Krosa” dalībnieki cīnīsies par vērtīgām balvām no sacensību atbalstītajiem. Debitantu divīzijas ātrākie saņems balvas no hokeja inventāra veikala “Hokeja Pasaule”, Juniori cīnīsies par dāvanu kartēm no sporta preču veikala “Sportland” un ātrākie Elites sportisti saņems balvas no sacensību ģenerālsponsora “Bosch” un dāvanu kartes no dārza un meža tehnikas veikala “Sils”. Visi sacensību dalībnieki saņems atspirdzinošas veltes no dzērienu ražotāja “Livonia” un gardu medu no bišu produktu ražotāja “Vinnis”.

Nekavējies un piesakies, parādi savus spēkus ledus šķēršļu trasē. Asi pagriezieni, augsti lēcieni, liesmojošs ledus sagaida visus sacensību dalībniekus. Trase nebūs viegla, tāpēc piedalies un parādi, ka esi ātrākais.

“BOSCH LEDUS KROSS” ir līdz šim vēl Latvijā nebijušas slidošanas sacensības, kuras organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” sadarbībā ar Valmieras hokeja klubu. Projekta ģenerālsponsors BOSCH- tehnika dzīvei. Projektu atbalsta “SILS dārza un meža tehnikas centrs”, Sportland, Hokeja pasaule, Mežezers u.c.

Vairāk info: +371 29878192, 29111097