Jaunumi

Noslēdzies starptautiskais florbola turnīrs “Latvian Open 2017”

Aizvadītajā nedēļā Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās starptautisks florbola turnīrs “Latvian Open 2017”. Turnīrā startēja florbola klubi no Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Somijas, Zviedrijas un Šveices. Valmieru šajā turnīrā pārstāvēja FBK ”Valmiera” un FBK “Valmiera”2, kā arī trīs spēlētāji turnīru aizvadīja Latvijas izlases sastāvā.

Uzaicināto komandu konkurencē, kurā startēja arī Latvijas izlase un tīrs valmierieši uzvaru izcīnīja somu klubs SC “Classic”. Somu florbolisti skaistā spēlē pēcspēles metienos pārspēja zviedru florbolistus no “Storvreta”. TOP grupā Latvijas izlase pagarinājumā piedzīvoja zaudējumu piekāpjoties somu klubam “Nokian KrP” ar rezultātu 6:7. Visa turnīra garumā valmierieši rādīja stabilu sniegumu laukumā. Mārtiņš Broks izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm un Gatis Liepiņš guva vienus vārtus, Ivo Balodis ar rezultativitātes punktiem neatzīmējās, bet laukumā aizvadīja labu spēli palīdzot komandas biedriem. Elites grupā valmierieši  aizvadīja sešas spēles izcīnot divas uzvaras, piedzīvojot trīs zaudējumus un vienu spēli nospēlējot neizšķirti. Florbola klubs “Valmiera” turnīru noslēdza ceturtajā vietā. Rezultatīvākais valmieriešu rindās, ar iegūtiem astoņiem rezultativitātes punktiem bija Arnijs Kuratņiks, kuram šī būs pirmā sezona Valmieras komandā. Ar četriem punktiem izcēlās spēlējošais treneris Aigars Belasovs un Matīss Salmiņš. Otrajā līgā spēlējošie FBK “Valmiera” 2 Open I grupā izcīnīja trešo vietu fināla spēlē ar 5:2 pārspējot FC “Uragan”. Turnīra septiņās spēlēs piecus vārtus guva Jānis Bērziņš.

Pilna spēļu statistika meklējama ŠEIT.

Aizvadot turnīru Valmieras komandas gatavajos jaunajai florbola sezonai, kas tiks uzsākta septembra vidū, kad gaidāmas pirmās mājas spēles Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Latvijas izlase

 

FBK "Valmiera"

 

FBK "Valmiera" 2

Foto: Latvijas florbola savienība