Jaunumi

Noskaidroti #ValmieraBeach čempioni, 6. augustā “Valmiera Glass” turnīrs

Ar 30.jūlija sacensībām Daliņu pludmalē noslēgusies šī gada pludmeles volejbola sezona "Valmiera Beach", kurā par čempioniem vīriešu konkurencē kļuvusi komanda "Gravel" (Lauris Grāvelis, Mārtiņš Toms un Staņislavs Hatinecs), bet sievietēm čempionu laurus plūca Cēsu komanda "Fono" (Nellija Tinusa, Alise Švarca un Liene Sprancmane).

ValmieraBeachkausi
Foto: vssk.lv

Vīriešu konkurencē intriga par čempionu jau bija izgaisusi 9.posmā, jo "Gravel" komanda saviem tuvākajiem sekotājiem bija kļuvuši neaizsniedzami. Tomēr ļoti spraiga cīņa noritēja par kopvērtējuma 2. – 4. vietu. "Valmiera Beach" komandai, lai nosargātu 2. vietu, bija jāiekļūst četriniekā, ko arī izdevās izdarīt. Īstu finiša spurtu veica "Concombres", kuri iekļuva finālā, bet galvenos konkurentus izdevās atstāt ārpus pusfināla. Šāds pavērsiens ļāva ieņemt trešo vietu kopvērtējumā. Savukārt "Hello LA" līdz bronzas godalgām pietrūka viens punkts un nācās samierināties ar ceturto vietu.

Vīriešu kopvērtējums:
1. Gravel – 277p
2. Valmiera Beach – 231p
3. Concombres – 223p
4. Hello LA – 222p
5. Celmiņš/Martuzāns – 186p
6. Struggle – 156p

Tikmēr sieviešu konkurencē par čempionēm kļuva komanda "Fono", kura arī šajā posmā apspēlēja visas konkurentes. Otrajā vietā, gan posmā, gan visā turnīrā atstājot komandu "Kolibrī". Bronzas godalgas izcīnīja komanda "Ančevska/Titova", lai gan duetam līdz šim nevienā no sezonas posmiem neizdevās iekļūt labāko trijniekā, sezonas garumā demonstrētā stabilā spēle ļauj ierindoties labāko trijniekā.

Sieviešu kopvērtējums:
1. FONO – 136p
2. KOLIBRĪ – 131p
3. Ančevska/Titova – 105p
4. Janīte/Eglīte – 90p
5. ROI – 75p
6. Vārpiņa/Fiļa – 70p

"Valmiera Glass" turnīrs

Tomēr līdz ar Klondaika "Valmiera Beach" sezonas noslēgumu vēl nav beigušies visi turnīri Valmierā. 6.augustā 10:00 Daliņu pludmalē notiks tradicionālās MIX un King Of The Beach sacensības, kurās tiks noskaidroti labākie jauktie pāri, kā arī individuāli spēcīgākie sportisti pludmales volejbolā, kuri cīnīsies par "Valmiera Glass" naudas balvām.

No plkst. 10:00 sāksies MIX turnīra grupu sacensības, kurās komandu veido viens vīriešu un viens sieviešu kārtas sportists. 
No plkst. 13:00 startēs King Of The Beach sacensības, kur sieviešu un vīriešu sportisti sacentīsies individuālajā konkurencē, spēlējot kopā ar salozētiem pāriniekiem. Sieviešu un vīriešu konkurences pludmales volejbolisti tiks pie "Valmiera Glass" naudas balvām 80 un 70 EUR vērtībā. Dalībnieku skaits šajās sacensībās ir ierobežots, tādēļ piedalīties varēs pirmie 16, kas reģistrēsies turnīram.

Dalībnieki sacensībām var reģistrēties elektroniski, aizpildot elektronisko pieteikuma formu: http://vssk.lv/index.php/valmiera-glass-turnirs/pieteikuma-forma  MIX komandas elektroniski var reģistrēties līdz 4. augusta plkst. 24:00 un sacensību dienā uz vietas. King Of The Beach dalībnieki var reģistrēties, kamēr tiek sasniegts 16 dalībnieku skaits.

Vairāk informācijas par čempionātu un dalībnieku reģistrēšanos var uzzināt biedrības “Vidzemes Studentu Sporta klubs” mājas lapā www.vssk.lv sadaļā “Valmiera Glass turnīrs”, vai sekot līdzi sociālajos tīklos.

vss_voley_web_vssk