Jaunumi

Ne vakars bez nūjošanas

Sestdien 5. novembrī Gaujas stāvajos krastos tiks dots stars nūjošanas sezonas noslēguma pārgājienam. Nūjošanas pārgājiens Gaujas stāvie krasti – Sīmanēnu svētozols – Gaujas stāvie krasti gaidīs ikvienu nūjotāju un aktīvā dzīvesveida cienītājus. Reģistrācija no plkst. 11:30.

dsc_0460

Vidzemes Olimpiskais centrs pievienojās divām nūjotājām ikdienas treniņā, lai noskaidrotu, kas viņas pamudināja nūjot. Elīna sāka nūjot, lai palīdzētu citiem. “Bija jāpamudina iet nūjot radiniece, tādēļ aizvilku uz nūjošanas nodarbībām Daliņos, kur  nūjošanas trenere Santa, reizi nedēļā mācīja kā pareizi nūjot. Jau pēc pirmās reizes sapratu, ka tas nemaz nav lēni vai garlaiīci, bet gan ļoti aizraujoši, tā nu soli pa solim un nu jau nūjojam teju katru dienu.” 

“Savukārt mani, Elīna uzaicināja uz Santas  nodarbību. Divas reizes nebija jāsaka. Aizgāju, pamēģināju un sapratu, ka tas ir priekš manis. Tagad nūjojam gandrīz katru dienu. Neļaujam sev nonūjot mazāk par 14km dienā.” Stāsta Sandra. 

Meitenes norāda, ka nūjošana ne tikai palīdz uzturēt labu fizisko formu, uzlabo veselību, bet arī atbrīvo no stresa, palīdz sakārtot domas un, ja iet kopā ar draudzeni tad izrunāt visu, kas uz sirds. 

Sandra Rozenbaha ikdienā strādā farmācijas nozarē,rūpējas par diviem bērniem, diviem suņiem un kaķi. Reizēm darbs beidzas astoņos vakarā, bet tas neliedz doties iecerētajā nūjošanas vakara treniņā. Teju katru dienu Sandra nūjo kopā ar Elīnu Salnīti, kas ikdienā strādā pilnas slodzes darbu no astoņiem rītā līdz sešiem vakarā, gādā par trīs bērniem, vīru un kaķi. Dienā darba daudz, bet meitenes vienmēr atrod laiku, lai dotos nūjošanas treniņa, viņas nespēj apturēt pat slikti laika apstākļi.

Svarīgi ir atrast īsto kompāniju, tad arī nujošana aizies uz urrā! Un 5. novembrī kompānija būs īstā, piedalies nūjošanas pārgājienā un satiec domubiedrus.

nujosanas-pargajiena-afisa-01