Jaunumi Maģisko sajūtu nakts

Maģisko sajūtu nakts jau RĪT!

Jau rīt, 4. maijā Valmierā, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā tiks atklāta vasaras pasākumu sezona ar notikumu “Maģisko sajūtu nakts”. Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja trīs stundu garumā baudīt skaņu, krāsu, gaismu un garšu simfoniju. Apmeklētāji, pastaigājoties vakara krēslā, varēs saklausīt muzikantus kokos, doties uz maģisko vietu – Aizspoguliju, brīvdabas koncerta vietām un brīvdabas teātri, vērot sapņu burātājus, meža būtnes, gaismu, krāsu un uguns saspēles maģisko burvību. Pasākuma īpašie viesi – grupa “Laika suns”!

Šogad par mūzikas skaņām parūpēsies grupa “Laika suns” un Endija Aleksandra, kā arī visa vakara garumā apmeklētājiem muzicēs muzikanti kokos no Yamahas mūzikas skolas, Valmieras mūzikas skolas, meiteņu muzikālā grupa, kas nāk no Valmieras –  “Brangules”, kā arī instrumentālais ansamblis “The Saviors” no Valmieras Viestura vidusskolas.

Vairākās vietās pasākuma norises teritorijā atradīsies ēdinātāji, kas parūpēsies, lai katrs gardēdis atrastu savai gaumei piemērotāko ēdienu. Sajūtu parkā autentiskās itāļu picas gatavos Žentiņu ģimene no Beverīnas novada ar savu ceļojošo “Vīnkalnu” picēriju. Baudpilnu garšas piedāvājumu apmeklētāji sagaidīs no restorāna OZO ēdienkartes, kas ir pieskaņota tam, kas redzams visapkārt. To raksturo plašums, daba un īpaši izmeklēti produkti no labākajiem Latvijas piegādātājiem. Pasākuma vietā “Bao Bun” gatavos tvaicētās taivānas maizītes BAO, savukārt Restorāna “Čarlstons” burgeri apmeklētājiem sagādās bagātīgu garšas buķeti. Ēdinātājiem šogad pievienosies arī vietējais restorāns “Vecpuisis”. Saldummīļus iepriecinās gaisīgie gardumi no EKLĒRNĪCAS “Raunas dārzs”. Maģisko sajūtu nakts apmeklētāji varēs baudīt jau ierastos un augsti novērtētos gardumus no “Ilvars Ieroči” un “Franču pankūkas”, bet par vīnu izlasi parūpēsies “Naukšēnu vīna darītava”. Apmeklētājus sasildīs siltie dzērieni no “City Coffee” un “Smart Coffee”.

Šī gada Maģisko sajūtu naktī graciozās būtnes ikvienu apmeklētāju ievilinās meža noslēpumainākajā vietā, kurā nereālais pārtop realitātē – Aizspogulijā. Dejotāji Maģisko sajūtu naktī ļausies improvizācijai, vadoties pēc vakara emocijām, sajūtām, muzikālā pavadījuma un vizuālā ietērpa. Daiļās būtnes vakara garumā izjutīs saderību ar meža mīmu tēlu un Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas (VDMV) apģērba nodaļas kolektīva radītajiem tērpiem no  kolekcijas “Baltā”. Radītajos tērpos iekļautie sakrālās arhitektūras elementi daiļajām būtnēm un maģiskajam mežam piešķirs gaišumu, svētumu un tīrību.

Pastaigājoties pa maģisko mežu, dabas burvību paspilgtinās sveču ābeles un neona mežs, kas Gaujas stāvo krastu Sajūtu parku piepildīs ar gaismu. Mežā rotaļāsies meža zvēri, bet uz ūdens darbosies sapņu burātāji. Maģiskas sajūtas uzplaiksnīs arī vakara noslēgumā, kad virs Gaujas spoži uzmirdzēs debesis.

 

NODERĪGA INFORMĀCIJA PASĀKUMA APMEKLĒTĀJIEM

  • Vēl tikai šodien, 3.maijā biļešu cena 10 EUR. Biļetes pieejamas www.voc.lv, www.bezrindas.lv un visās Vidzemes Olimpiskā centra kasēs. Pasākuma dienā biļešu cena 13 EUR.
  • “Maģisko sajūtu nakts 2019” sākums plkst. 21:00, ieeja pasākumā no plkst. 20:30.
  • Pasākuma laikā tiks veikta fotogrāfēšana/filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti pasākuma publicitātes vajadzībām.
  • Aicinām pasākuma apmeklētājus ģērbties atbilstoši laikapstākļiem, kā arī īpaši izvērtēt četrkājaino draugu līdzņemšanu.

Uz tikšanos Maģisko sajūtu naktī!

Pievienojies pasākumam Facebook: https://www.facebook.com/events/416611602244872/