Jaunumi Maģisko sajūtu nakts

“Maģisko sajūtu nakts” jau pavisam drīz

Sestdien, 6. maijā Valmierā, Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā, otro reizi notiks jaunās sezonas atklāšanas pasākums “Maģisko sajūtu nakts”, kurā no plkst. 21:00 ikviens apmeklētājs varēs baudīt gaismas, skaņas, garšas un krāsas maģisko spēli dabā.

Par apmeklētāju garšas sajūtām gādās “Valtera” restorāna saimnieks un šefpavārs Valters Zirdziņš.  Latvju garšu pazinējs un cienītājs Valters cienās ar gardumiem, kas asociējas ar dabu un tieši Gaujas stāvajiem krastiem Valmierā. Šefpavārs Valters Zirdziņš jau pagājušo gad bija daļa no “Maģisko sajūtu nakts”: “Pagājušajā gadā bija fantastisks pasākums, fantastisks laiks un fantastiski cilvēki. Tas viss ir palicis atmiņā, tādēļ arī šogad es visus aicinu uz “Maģisko sajūtu nakti”. Es visus gribētu pacienāt ar ko gardu, kas raksturīgs tieši Valmierai un Gaujas stāvajiem krastiem.”.

Visas maģiskās sajūtas 6. maijā, no plkst. 21:00 Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā, Valmierā. Ieejas biļetes aicinām iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu servisa”, SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” un “Sajūtu parka atpūtas kompleksa” kasēs,  lai neveidotos garas rindas biļešu tirdzniecības punktā pasākum dienā. Biļešu cena 7 EUR. Skolēniem, studentiem, pensionāriem uzrādot apliecību 5 EUR. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bezmaksas. Biļetes varēs iegādāties arī pasākuma dienā uz vietas, taču tās būs dārgākas.

Pasākuma norises vietā būs vairāki stāvlaukumi, kur bez maksas novietot savus auto. Taču valmieriešus aicinām ierasties kājām.

“Maģisko sajūtu nakti” atbalsta “Valmieras pilsētas pašvaldība”, ziedu salons “Rēzija”, Valmieras mūzikas skola, mākslas galerija “Laipa”, Valmieras Viestura vidusskola, deju studija “Kustību bāze”, “Vidzemes laivas”. Pasākumu organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs”.