Jaunumi

“Maģisko sajūtu nakts” atbalstītāji saņem pateicības

Trešdien, 18. maijā J.Daliņa stadiona Sporta rehabilitācijas centrā SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs" rīkoja pateicības pasākumu, lai pateiktu paldies partneriem, kuri palīdzēja organizēt Sajūtu parka vasaras sezonas atklāšanas notikumu „Maģisko sajūtu naktis”. Vakara gaitā pasākuma atbalstītāji saņēma arī pateicības rakstus.

IMG_0796
Foto: Edgars Vaivads

Uz pateicības vakaru ieradās galvenie sadarbības partneri, lai pavadītu vakaru nepiespiestā gaisotnē ar sarunām un uzkodām. Lai gan pasākums noritēja neformālā gaisotnē, neiztika arī bez svinīgās daļas – sadarbības partnerus apbalvot ar īpašiem pateicības rakstiem bija ieradies arī SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs" valdes loceklis Zigmunds Ezergailis, kā arī pasākuma organizātores Jolanta Dukura un Anita Upeniece. Pateicības rakstus par sadarbību saņēma ziedu salons „Rēzija”, SPA salons „Līga”, Viestura vidusskolas Tautas teātris „Sprīdītis”, Valmieras Mūzikas skola un Valmieras Mākslas galerija „Laipa” un „Vidzemes laivas”.

IMG_0755

Jau ziņots, ka 7. maijā norisinājās jauns pasākums Valmieras Sajūtu parkā -„Maģisko sajūtu nakts”, kuru apmeklēja ievērojams skaits valmieriešu un pilsētas viesu. Pasākumu īpašu padarīja tādas, līdz šim neredzētas aktivitātes, kā „Dzeja uz ūdens” un „Muzikanti kokos”, kā arī enerģijas smelšana Gaujas stāvajos krastos, Valtera Zirdziņa sajūtu degustācija un Salona „Līga” smaržu modināšana un ziedu salona „Rēzija” „Sajūtu mirklis” . Vakara apmeklētājiem bija iespēja vērot Viestura vidusskolas tautas teātra „Sprīdītis” izrādi „Smaragda pilsētas durvis”. Pasākuma noslēgumā no Gaujas stāvajiem krastiem bija iespējams vērot grandiozu uguņošanu. Pateicamies visiem apmeklētājiem, sadarbības partneriem un atbalstītājiem. Uz tikšanos jau nākošajā „Maģisko sajūtu naktī ” 2017. gada pavasarī.

Pasākuma apskats: FOTO