Sacensības

“Maģisko sajūtu nakts” 7. maijā

Sajutu_nakts_Valmierā

7. maijā pirmo reiz Valmierā norisināsies "Maģisko sajūtu nakts", kas būs arī valmieriešu un apkārtējo reģionu iedzīvotāju iemīļotās atpūtas vietas Gaujas stāvo krastu Sajūtu parka vasaras sezonas atklāšana. "Maģisko sajūtu nakts" apmeklētājus gaidīs no plkst. 21:00.

"Maģisko sajūtu nakts" organizatori ir Vidzemes Olimpiskais centrs kopā ar sadarbības partneriem. Sajūtu parka parka apmeklētājiem tiks dota iespēja baudīt sirreālas sajūtas, vakara krēslā pastaigājoties maģisku gaismu, krāsu un skaņu pielietajā mežā, priecājoties par dabas, kustību un mūzikas saspēli. Apmeklētājus ar muzikāliem priekšnesumiem iepriecinās muzikanti kokos, sasildīt ikvienu ar sveču siltumu un uzlādēt vasaras sezonai palīdzēs ziedu salons "Rēzija", bet mākslas noslēpumu pasaulē ievedīs Valmieras Viestura vidusskolas teātra izrāde "Smaragda pilsētas burvis”. Savas garšas kārpiņas "Maģisko sajūtu nakts" apmeklētāji iepriecinās Valtera Zirdziņa sajūtu degustācijā, savukārt salons "Līga" modinās maģiskās vasaras smaržas. Apmeklētāji smelsies enerģiju no dabas, baudīs dzeju uz ūdens, vēros sveču upi, bet plkst. 24:00 "Maģisko sajūtu nakts" tiks noslēgta ar uguņošanu virs Gaujas.

Saistībā ar lielo interesi "Maģisko sajūtu nakts" apmeklētāji tiek aicināti biļetes iegādāties iepriekšpārdošanā "Biļešu serviss" kasēs, lai neveidotos garas rindas biļešu tirdzniecības punktā pasākum dienā. Tā pat valmierieši tiek aicināti ierasties nākot kājām.

"Maģisko sajūtu nakts" jaunumiem var sekot Facebook notikuma lapā, bet biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties "Biļešu serviss" kasēs. Biļešu cena apmeklētājiem būs 5 €, bet pirmsskolas vecuma bērniem vecāku pavadībā ieeja būs bez maksas. Pasākuma laiks – 7. maijs no plkst. 21:00 – 24:00.