Jaunumi Ziņu arhīvs

“Maģisko sajūtu naktī” muzikanti kokos, gaismu lidojums un citi pārsteigumi

Aizvien lielāku popularitāti Latvijā iegūst noskaņas pasākumi, kuros cilvēki gūst emocionālu sajūtu baudījumu. 7. maijā pirmo reiz Valmierā norisināsies "Maģisko sajūtu nakts", kas būs arī valmieriešu un apkārtējo reģionu iedzīvotāju iemīļotās atpūtas vietas Gaujas stāvo krastu Sajūtu parka vasaras sezonas atklāšana. "Maģisko sajūtu nakts" apmeklētājus gaidīs no plkst. 21:00.

IMG_533_autors_Uģis_Brālēns
Foto: Uģis Brālēns

"Maģisko sajūtu nakts" organizatori ir Vidzemes Olimpiskais centrs kopā ar sadarbības partneriem. Sajūtu parka parka apmeklētājiem tiks dota iespēja baudīt sirreālas sajūtas, vakara krēslā pastaigājoties maģisku gaismu, krāsu un skaņu pielietajā mežā, priecājoties par dabas, kustību un mūzikas saspēli. Apmeklētājus ar muzikāliem priekšnesumiem iepriecinās muzikanti kokos, sasildīt ikvienu ar sveču siltumu un uzlādēt vasaras sezonai palīdzēs ziedu salons "Rēzija", bet mākslas noslēpumu pasaulē ievedīs Valmieras Viestura vidusskolas teātra izrāde "Smaragda pilsētas burvis”. Savas garšas kārpiņas "Maģisko sajūtu nakts" apmeklētāji iepriecinās Valtera Zirdziņa sajūtu degustācijā, savukārt salons "Līga" modinās maģiskās vasaras smaržas. Apmeklētāji smelsies enerģiju no dabas, baudīs dzeju uz ūdens, vēros sveču upi, bet plkst. 24:00 "Maģisko sajūtu nakts" tiks noslēgta ar uguņošanu virs Gaujas.

Pērnajā vasarā Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā tika atklāta gaisa taka kokos, kura uz Valmieru aicināja piedzīvojumus alkstošus tūristus un pilsētas iedzīvotājus. Pastaigu taka kokos ir 6.-12 metrus augstu virs zemes, bet koku takas kulminācija ir trošu pārbrauciens pār Gauju. Savukārt uz zemes tiek atjaunota baskāju pastaigu Sajūtu taka. Tā pat Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā izveidotas piecas marķētas skriešanas un nojošanas trases. 

"Maģisko sajūtu naktī" uzstāsies muzikanti kokos. Valmieras mūzikas skolas direktors  Aivars Cepītis uzsver: "Uz platformām kokos vēl neesam muzicējuši. Esam spēlējuši pilsētu autobusos uz jumtiem, bet kokos nē. Tas ir liels augstums un spēlētājiem tas būs pārbaudījums."

Savukārt "Maģisko sajūtu nakts" viens no vizuālā noformējuma veidotājiem, ziedu salona "Rēzija" vadītājs Aivis Megris uzsver: "Prieks ka Valmierā spējam iziet no ierastajiem rāmjiem un radīt kaut ko netradicionālu. Iziesim no ierastajiem kultūras namiem un telpām, sajūtot pavasara elpu."

"Maģisko sajūtu nakts" jaunumiem var sekot Facebook notikuma lapā, bet biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties "Biļešu serviss" kasēs. Biļešu cena apmeklētājiem būs 5 €, bet pirmsskolas vecuma bērniem vecāku pavadībā ieeja būs bez maksas. Pasākuma laiks – 7. maijs no plkst. 21:00 – 24:00.

7. maijā Valmierā plkst. 13:00 norisināsies arī nojošanas pārgājiens gar Gauju. Pārgājiena garākā distance 21 km ceļā Gaujas stāvie krasti – Ķelderleja – Sīmanēnu svētozols – Gaujas stāvie krasti. Tādējādi Valmierā ar ģimeni varēs pavadīt visu dieni, dienas laikā dodoties pārgājiena, bet vakarā apmeklējot "Maģisko sajūtu nakti".

Būs neparasti, romantiski un noslēpumaini!

Aicinām šīs sajūtas gūt kopā 7. maijā, Valmierā!