Jaunumi Ledus gladiatori

Ledus Gladiatoru jaunajā sezonā startēs 101 skolēnu komanda

Lielāko skolu slidošanas sacensību “Ledus Gladiatori” 2018/2019 gada sezona ir sākusies! Līdz novembra beigām tika gaidīti pieteikumi un jau ar decembri sākās pirmie treniņi. Šoreiz par spēcīgāko komandu titulu piecās klašu divīzijās sacentīsies 101 komanda.

FOTO: Pirmie uz ledus – Saulkrastu vidusskola!

“Ledus Gladiatori” rada prieku, attīsta veiklību, sadarbību un komandas garu, iemāca nepadoties, atbalstīt savējos, kā arī dod iespēju izcīnīt balvas! Sacensībās piedalās ceturto līdz astoto klašu skolēni no visa Vidzemes reģiona. Šogad Gladiatoru pulkā sagaidīti gan jauni dalībnieki, gan skolas, kuras piedalījušās sacensībās jau no to pirmsākumiem. Liels prieks satikt komandas, kuras pērn startēja pirmo gadu un šogad ir izvēlējušās turpināt iesākto! Šāds piemērs ir arī Saulkrastu vidusskola, kuras komandas pērn startēja pirmo gadu, bet šogad ir pirmie, kuri atklāj treniņus.

Skolu slidošanas sacensības “Ledus Gladiatori” katru sezonu pulcē ap 1000 dalībniekus no Vidzemes reģiona izglītības iestādēm un ir lielākās šāda veida sacensības Latvijā. “Ledus Gladiatori” mērķis ir ne tikai noskaidrot ātrākās klašu komandas, bet arī dot iespēju bērniem apgūt slidošanas pamatus. Katra komanda pirms finālsacensībām aizvada trīs treniņus, kuros Vidzemes Olimpiskā centra slidošanas instruktori palīdz apgūt “Ledus Gladiatori” šķēršļu trases un slidošanas tehnikas elementus. Ar vērtīgām balvām visai klasei tiek apbalvotas visas klašu komandas un pedagogi, kā arī atraktīvākie karsēji, atbalstītāji, kuri ir piedalījušies “Ledus Gladiatori” sacensībās.

Vairāk par Ledus Gladiatoriem atradīsiet šeit: https://www.voc.lv/ledus-gladiatori/