Jaunumi Ledus gladiatori

Ledus gladiatori noskaidro veiksmīgākos 4.un 6.klašu grupās

Šoziem jau 9.sezonu Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā uz ledus pulcējās Vidzemes reģiona skolēni, piedaloties lielākajās skolu slidošanas sacensībās „Ledus Gladiatori”. 12.martā, vēl pirms ārkārtējās situācijas iestāšanās valstī, savas apgūtās slidotprasmes paspēja atrādīt 4. un 6.klašu divīzijas.

Rezultāti 4.klašu divīzijā:

1.vieta – Valmieras Pārgaujas sākumskolas 4.a klase

2.vieta – Blomes pamatskolas 4. klase

3.vieta – Straupes pamatskolas 4. klase

Rezultāti 6.klašu divīzijā:

1.vieta – Rencēnu pamatskolas 6. klase

2.vieta – Strenču novada vidusskolas 6. klase

3.vieta – Raunas vidusskolas 6. klase

Skolu slidošanas sacensības “Ledus Gladiatori” katru sezonu pulcē ap 1000 dalībniekiem no Vidzemes reģiona izglītības iestādēm un ir lielākās šāda veida sacensības Latvijā. “Ledus Gladiatori” mērķis ir ne tikai noskaidrot ātrākās klašu komandas, bet arī dot iespēju bērniem apgūt slidošanas pamatus. Projekts sniedz iespēju bērniem un jauniešiem būt uz ledus un slidot, kas, ņemot vērā mainīgos laikapstākļus Latvijā, ir praktiski vienīgā iespēja gūt priekšstatu par slidošanu un pilnveidot iemaņas šajā ziemas sporta veidā. Katra komanda pirms finālsacensībām aizvada trīs treniņus, kuros Vidzemes Olimpiskā centra slidošanas instruktori palīdz apgūt “Ledus Gladiatori” šķēršļu trases un slidošanas tehnikas elementus. Ar vērtīgām balvām visai klasei tiek apbalvotas visas klašu komandas un pedagogi, kā arī atraktīvākie karsēji, atbalstītāji, kuri ir piedalījušies “Ledus Gladiatori” sacensībās.

“Ledus gladiatorus” organizē Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras Hokeja klubu un Latvijas Hokeja federāciju.  Projektu atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome un  Izglītības un zinātnes ministrija.

Lielu PALDIES par atbalstu un atraktīvām dāvanām Ledus Gladiatoru dalībniekiem sakām Valmieras peldbaseinam, Sajūtu parkam, VOC Ledus hallei, BK “Valmiera Glass/ViA”, FBK “Valmiera”, ATC “Eži”, LIVONIA, Rūjienas saldējumam, “Gardu muti” zīmolam, kino “3D cinema” Valmierā, Fantāziju zemei NEONIJA Valmierā, Timemachine.lv un Piedzīvojumu fabrikai!

FOTO: 4. un 6.klašu finālsacensības.