Jaunumi

Jaunzema vārti ļauj “Valmiera Glass” uzvarēt Preiļos

Svētdien, 5. jūnijā Latvijas futbola 1. līgas turnīrā izbraukuma spēlē Preiļos "Valmiera Glass FK/BSS" ar rezultātu 1:0 uzveica vietējo  "Preiļu BJSS". Vienīgos vārtus spēlē guva Valmieras komandas pussargs Valts Jaunzems.

IMG_5633
Foto: Edgars Vaivads

Spēles pirmajā puslaikā neviena no komandām rezultātu atklāt nespēja. Valmieras vārtos nepārspēts palika Kaspars Ribaks, bet mājinieku vārtos precīzi spēlēja Aleksandrs Birjukovs. Līdz ar to pēc nospēlētām 45 minūtēm rezultāts bija 0:0.

Spēles otrajā puslaikā vēl 15 minūtes rezultāts netika atklāts, bet mača 60. minūtē tas beidzot notika un bumba pēc Valta Jaunzema sitiena lidoja Preiļu komandas vārtos. Tādējādi "Valmiera Glass" pēc Jaunzema vārtu guvuma izvirzījās vadībā ar 1-0. Spēles atlikušajā laikā rezultāts nemainījās, bet mača izskaņā brīdinājumu nopelnīja Valmieras komandas uzbrucējs Vairis Velme.

Pēc šī panākuma "Valmiera Glass" 1. līgas turnīra tabulā dala 4./5. vietu ar FK "Auda" futbolistiem. Abām komandām turnīra tabulā ir 21 punkts. Tikai par punktu vairāk ir trešās vietas īpašniecei "Skonto FC".

"Preiļi BJSS" – "Valmiera Glass" 0:1 (0:0)
Vārti: Valts Jaunzems 60'
"Valmiera Glass" sastāvs: Kaspars Ribaks, Mārtiņš Dubro, Kārlis Lācis, Kārlis Ozols, Elmārs Sietinsons, Mārcis Ērglis, Bruno Bērziņš, Artūrs Pallo, Valdis Veinbergs (Vairis Velme 59'), Valts Jaunzems (Kārlis Jākobsons 90'), Roberts Cipe (Kristers Lūsiņš 62'), 

Nākošo spēli "Valmiera Glass" futbolisti aizvadīs svētdien, 12. junijā plkt. 15:00 J.Daliņa stadionā tiekoties ar AFA "Olaine".