Jaunumi

Jaunie Valmieras florbolisti no sabraukuma spēlēm atgriežas ar uzvarām

Valmieras Bērnu Sporta skola (VBSS) Inčukalnā aizvadījusi četras spēles Latvijas Jaunatnes čempionātā florbolā U-9 vecuma grupā. Izcīnot uzvaras visās četrās spēlēs komanda veiksmīgi atgriezusies Valmierā, kur savā kārtējā treniņā dalījās piedzīvotajos iespaidos.

Siciši

Marks Ezertēvs, kurš piedalījās visās spēlēs un palīdzēja komandai kaldināt uzvaru ar rezultatīvu piespēli pastāstīja, ka viņam aizvadītajās florbola spēlēs patika saspēlēties ar komandu:  „Bija patīkami visiem kopā izcīnīt uzvaras. Visgrūtākie spēlē bija momenti, kad dodoties uzbrukumā pretinieki pārtvēra kādu piespēli, tad visiem vajadzēja skriet atpakaļ.”

Aizvadītājās spēlēs piedzīvots arī kāds kuriozs, kad vienā no spēles epizodēm jaunie Valmieras florbolisti gūstot vārtus, tajos raidījuši ne tikai spēles bumbiņu, bet tai līdzi arī pretinieku komandas spēlētāju ar visu tās vārtsargu.

Kopā ar puišiem spēlēs piedalījās un komandai uzvarās palīdzēja arī meitenes. Keita Kavīte dalījās savos iespaidos: „Piedalīties turnīrā patika, no četrām spēlēm spēlēju divās. Kopā ar puišiem spēlēt nav viegli, sevišķi grūti ir gūt vārtus, taču man padodas atdot piespēles un tas ir labi.”

Kā atklāj florbola trenere Madara Rudzīte, daudzi jaunie florbolisti trenējas kopš sešu gadu vecuma, lai gan šobrīd vairākiem no viņiem vēl būtu jāspēlē U-8 vecuma grupā, šo jauno florbolistu līmenis ir krietni augstāks, tāpēc viņi trenējas U-10 vecuma grupā pie trenera Ivara Laktiņa.

Vidzemes Olimpiskajā centrā regulāri trenējas VBSS audzēkņi sākot no U-6 vecuma grupas, līdz pat U-18 vecumam, bet flobola piramīdas virsotne Valmierā ir „Elvi” florbola virslīgas komanda FBK „Valmiera/ViA”.