Jaunumi

Jaunie sportisti saņem vitamīnu sveicienu no Vidzemes Olimpiskā centra

Vidzemes Olimpiskais centrs(VOC) ir par sportisku, aktīvu un veselīgu dzīves veidu. Ziemas laikā ir ļoti nepieciešams uzņemt vitamīnus, kas dod spēku sportistiem, lai varētu sasniegt augstus rezultātus.

Lai bērniem un jauniešiem, kas savus treniņus aizvada Vidzemes Olimpiskajā centrā un J. Daliņa stadionā, sagādātu vitamīniem bagātu pārsteigumu, Vidzemes Olimpiskais centrs dāvina – Cido Veggie sulas. Katrs jaunais sportists saņems gardo Cido Veggie sulu, kas apveltīta ar piesātinātu garšu un tik ļoti nepieciešamajiem B grupas vitamīniem, un ir 100% dabīga sula.

Vidzemes Olimpiskajā centrā un tā struktūrvienībās savus treniņus aizvada dažādu sporta veidu pārstāvji. Viens no tradīcijām bagātākajiem sporta veidiem Valmierā ir basketbols, jauniešiem par paraugu kalpojot Latvijas čempioniem "Valmiera/ORDO". Tradīcijas un sporta veida popularitāte ļauj Vidzemes Olimpiskajā centrā augt nākošajiem groza bumbas spīdekļi. 

Florbols ir visstraujāk augošais sporta veids Latvijā un Vidzemē. Pateicoties tā pieejamībai un FBK "Valmiera" cīņām Latvijas virslīgā, florbols piesaista lielu skaitu bērnu un jauniešu, kuriem nodrošināti vislabākie treniņu apstākļi universālās zāles florbola laukumā.

Masveidīgi lielākais sporta veids Valmierā ir sporta karalis futbols. Iestājoties ziemas periodam futbolisti pārcēlušies no ārā laukumiem uz VOC telpām. Mērķis uz kuru tiekties jaunajiem kājbumbas spēlētājiem ir "Valmiera Glass/ViA" komanda, kurā šogad sevi pierādījuši vairāki jaunie futbolisti.

"Elektrum" ledus halli piepilda bērni un jaunieši, kuri par savu sporta veidu izvēlējušie Latvijā populāro hokeju. Kamēr zēni dzenā kaučuka ripuli, meitenes apmeklē graciozos daiļslidošanas treniņus.


Leģendārā soļotāja Jāņa Daliņa vārdā nosauktajā stadionā savas prasmes slīpē daudzie vieglatlēti. Sporta karaliene ir pamats visiem sporta veidiem un Valmierā vieglatlētika allaž turēta augstā cieņā. 

Vidzemes Olimpiskais centrs, vēlot veselību un izturību, vairāk nekā tūkstoš jaunajiem Valmieras sportistiem dāvā CIDO Veggie sulas, lai treniņus varētu aizvadīt ar vēl lielāku enerģiju un cīņas sparu.

.