Jaunumi Ledus kross

Jau šo sestdien, 25. februārī “Bosch Ledus Kross” 2. posms

Šajā nedēļas nogalē, 25. februārī aicinām hokejistus, slidotājus un ledus sporta veidu entuziastus uz “Bosch Ledus Krosa” otro posmu. Gaidāmas spraigas cīņas uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus.

Pirmo reizi Latvijā, Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras hokeja klubu organizē slidošanas sacensības hokeja, slidošanas un ledus sporta veidu entuziastiem. Februāra sākumā tika aizvadīts pirmais sacensību posms, kurā startēja slidotāji no visas Latvijas. “Bosch Ledus Krosa” dalībniekus sadala trīs divīzijās, DEBITANU, JUNIORU un ELITES, kur sportisti vairākos slidojumos sacenšas savā starpā un cīnās par vērtīgām atbalstītāju balvām. Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē tiks izveidota liesmojoša šķēršļu trase, kurā būs jāpārvar asi pagriezieni, augsti lēcieni, zemi slidojumi. Katrs dalībnieks savā slidojumā iegūs reitinga punktus, attiecīgi 1. vieta 4 punkti, 2. vieta 3 punkti, 3. vieta 2 punkti un 4. vieta iegūs vienu punktu. Pirmo un katra nākamā slidojuma starta kārtību noteiks izloze. Sacensību formāts paredz, ka dalībniekam jānodrošina sekojošs ekipējums – ķivere, cimdi, elkoņu sargi, ceļu sargi, hokeja/speciālās bikses, slidas.

Visi “Bosch Ledus Krosa” dalībnieki cīnīsies par vērtīgām balvām no sacensību atbalstītajiem. Debitantu divīzijas ātrākie saņems balvas no hokeja inventāra veikala “Hokeja Pasaule”, Juniori cīnīsies par dāvanu kartēm no sporta preču veikala “Sportland” un ātrākie Elites sportisti saņems balvas no sacensību ģenerālsponsora “Bosch” un dāvanu kartes no dārza un meža tehnikas veikala “Sils”. Visi sacensību dalībnieki saņems atspirdzinošas veltes no dzērienu ražotāja “Livonia” un gardu medu no bišu produktu ražotāja “Vinnis”.

Vēl līdz šim nebijis projekts Latvijā, slidošanas sacensības entuziastiem, amatieriem un pieredzējušiem hokejistiem. Piesakies un pārbaudi savus spēkus trasē!

Pieteikšanās forma: http://ej.uz/leduskross2posms

Vairāk info: +371 29878192, 29111097

“BOSCH LEDUS KROSS” organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” sadarbībā ar Valmieras hokeja klubu. Projektu atbalsta BOSCH elektro instrumenti, Sportland, Hokeja pasaule, Mežezers u.c.