Jaunumi

J. Daliņa stadionā sācies pirmais “ZZ Čempionāta” pusfināls

Šodien, 27.aprīlī, J.Daliņa stadionā un Sajūtu parkā sākušās skolēnu sacensības „ZZ Čempionāts”, kuras risināsies līdz pat 29. aprīlim.

ZZ_cempionats_VZ-181

„ZZ Čempionāts” ir skolēnu sporta un prāta spēles, sacensības radošos un netradicionālos sporta veidos  starp skolu klasēm visā Latvijā, kurās pārbaudot drosmi, cīņassparu, atjautību, radošumu un klases vienotību, labākajām un draudzīgākajām klasēm ir iespējas tikt pie dažādām balvām. Šogad sacensības norisinās jau desmito gadu.

Vislatvijas skolēnu sporta un prāta spēles „ZZ Čempionāts” ir tradīcija, kas ik gadu vieno tūkstošiem skolēnu no 4.-12. klasei. Pērn sacensībām pieteicās vairāk nekā 2000 klases no 400 skolām, aptverot vairāk nekā 100 Latvijas novadus un pilsētas.

Šogad, „ZZ Čempionāta" žūrija izvērtējot gandrīz 2000 komandu pieteikumus no 106 Latvijas novadiem izvēlējās 540 radošākās, atjautīgākās un košākās komandas, kuras turpina sacensties par Latvijas labāko klašu titulu spēļu pusfinālos, tajā skaitā arī Valmierā.

Tieši Valmierā, 27.-29.aprīlī, Daliņa stadionā un Sajūtu parkā, norisinās pirmais pufinālu posms, kuru atklās Renārs Zeltiņš. Pusfinālā pulcējot ap sevi Latgales un Vidzemes reģiona skolēnus. Pusfinālu vadīšanas stafeti pārņems Lelde Lietaviete un Edmunds Rasmanis no grupas PeR. Savukārt Zemgales reģiona un lielākā daļa Rīgas skolas pusfinālus aizvadīs Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra stadionā, 11.-13. maijā, kopā ar Uģi Jokstu, Agnesi Rakovsku un Kasparu Ozoliņu. Noslēdzošā pusfinālu sērija norisināsies Liepājā, 16.-18.maijā, kur Daugavas stadionā satiksies labākās Latgales un daļa arī Rīgas reģiona skolu. Savukārt  „ZZ Čempionāta” lielais fināls notiks 28. maijā Jūrmalā, Dzintaru pludmalē.