Informācija Jaunumi

Izmaiņas Valmieras OC komunikācijas platformās

Sākot no šodienas, 21. janvāra, veicam lielas pārmaiņas Valmieras Olimpiskā centra vienību komunikācijas platfromās. Izmaiņas sociālo mediju profilu darbībā stāsies spēkā jau šovakar. Aicinām iepazīties ar jaunumiem!

Lietotnē Facebook būs 4 lapas:
Valmieras Olimpiskais Centrs

Sevī ietvers aktuālāko informāciju par visu, kas notiek katrā Valmieras Olimpiskā centra vienībā, tai skaitā arī sporta hallē: ledus hallē, BMX trasē un futbola stadionā, kā arī informāciju par nakšņošanas iespējām viesnīcā “Sports hotel”. Protams, neaizmirstot par produktiem, īpašajiem piedāvājumiem, sacensībām un citiem sporta un kultūtas notikumiem, kas norisinās Valmieras Olimpiskā centra vienībās.

Jāņa Daliņa Stadions
Galvenās izmaiņas notiks tieši J. Daliņa stadiona lapā, kurai tiks pievienota informācija par jaunumiem un notiekošo Spēka zonā. Spēka zonas lapa tiks dzēsta, tāpēc pievienojies laicīgi Jāņa Daliņa stadiona Facebook lapai.

Sevī ietvers visu notiekošo atjaunotā Jāņa Daliņa stadionā, vieglatlētikas manēžā un tajā esošajā Spēka zonā. Sacensības, treniņnometnes, ikdiena, kā arī nakšņošanas iespējas viesnīcā “Stadium hotel” un gardu pusdienošanu kafejnīcā “1:1”.

Valmieras peldbaseins
Sevī ietvers Valmieras peldbaseinu un Atpūtas zonas piedāvājumus, speciālistu un nodarbību klāstu, aktuālo infromāciju, pusdienošanas iespējas kafejnīcā “1:1” u.c. Papildus stāstot par otras Spēka zonas aktualitātēm, kas līdz šim plašākai publikai asociējas ar Sporta Veselības centru.

Sporta Veselības centrs
Sevī ietvers Sporta Veselības centra zinošo speciālistu un pakalpojumu piedāvājumu klāstu, aktuālo infromāciju, akcijas, tehnoloģijas u.c.

Lietotnē Instagram būs 3 profili:

Valmieras Olimpiskais centrs
sevī ietvers aktuālāko informāciju par visu, kas notiek katrā Valmieras Olimpiskā centra vienībā, tai skaitā arī sporta hallē, BMX trasē

un futbola stadionā notiekošo, kā arī informāciju par nakšņošanas iespējām viesnīcā “Sports hotel”. Protams, neaizmirstot par produktiem, sacensībām un citiem notikumiem.

Jāņa Daliņa stadions
sevī ietvers visu notiekošo atjaunotā Jāņa Daliņa stadionā, vieglatlētikas manēžā un tajā esošajā Spēka zonā. Sacensības, treniņnometnes, ikdiena, kā arī nakšņošanas iespējas viesnīcā “Stadium hotel” un gardu pusdienošanu kafejnīcā “1:1”.

Peldbaseinu un Veselības centrs
sevī ietvers Valmieras peldbaseinu kompleksa un Sporta Veselības centra pakalpojumu un speciālistu piedāvājumu klāstu, aktuālo infromāciju, pusdienošanas iespējām kafejnīcā “1:1” u.c. Papildus stāstot par otras Spēka zonas zāles aktualitātēm.

 

Tāpat aicinām sekot Valmieras Olimpiskā centra Twitter un, nu, arī TikTok profiliem.