Jaunumi Vidzemes čempionāts hokejā

HK „Woltec” sāk ar uzvaru; izšķirošā cīņa par VČH 1. līgas zeltu jau rīt

Sestdien cīņu par Vidzemes Čempionāta hokejā (VČH) 1. līgas zelta medaļām uzsāka HK „Woltec” un HK „Vijciems” komandas, pirmajā savstarpējā mačā pārākiem ar rezultātu 3:2 izrādoties HK „Woltec” hokejistiem, tādējādi sērijā panākot pārsvaru ar 1:0.

Izslēgšanas spēļu sērija ilgst līdz divām uzvarām. Nākamā cīņa, kas var izrādīties izšķirošā, tiks aizvadīta jau rīt, kad plkst. 20:00 abas komandas krustos nūjas uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus.

Regulāro sezonu abas komandas noslēdza tabulas augšgalā. Ar 40 punktiem un 13 uzvarām 18 spēlēs pirmo vietu ieņēma HK „Woltec” komanda, kurai sekoja HK „Vijciems” ar 34 gūtiem punktiem un 11 uzvarām.

VČH 1. līgas kontekstā tika aizvadīta vēl viena spēle, kas varēja izšķirt 1. līgas trešās vietas ieguvējus. Aprīļa sākumā pirmajā savstarpējā spēlē uzvaru guva HK „Smiltenes Vanagi”, bet sestdien ar pārliecinošu uzvaru 5:1 sērijā rezultātu izlīdzināja HK „Biko Logi”.

Turpini sekot aktualitātēm un pievienojies atbalstītājiem VČH izšķirošajos momentos, vērojot spēles klātienē vai sekojot spēļu gaitai ŠEIT!

Sagatavoja: Edīte Mežciema