Jaunumi

Ģimeņu sporta diena pulcē teju 60 komandas

Pirmā Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla noslēguma pasākums svētdien, 3. martā – Ģimeņu sporta diena – pulcēja 58 sportiskas, azartiskas un aktīvas ģimeņu komandas!

FOTO atskats (pieejams līdz 17. martam): https://failiem.lv/u/hctu8ydfgs

Stafetes un spēka metieni, prasmju, veiklības un šķēršļu izaicinājumi, ģimenes komandas saliedētības pārbaudījumi – sadarbībā ar Bertānu Valmieras basketbola skolu, basketbola klubu “VALMIERA GLASS VIA”, florbola klubu “FBK Valmiera/Betsafe”, futbola klubu “Valmiera FC”, ģimeņu komandām Valmieras Olimpiskajā centrā bija iespēja ņemt dalību aktivitātēs ar šo sporta veidu elementiem.

Aktīvi un atraktīvi pasākumā dalību ņēma arī basketbola kluba “VALMIERA GLASS VIA” spēlētāji Edmunds Elksnis un Seneka Naits (Seneca Knight), ar kuriem bija iespēja gan nofotografēties, gan tikties pie basketbola groza.

Papildus aktivitātēm ar futbola, florbola un basketbola elementiem, komandām bija iespēja iemūžināt savu dalību Ģimeņu sporta dienā ar 360 kameru, izrotāties ar sportiska stila zīmējumiem, pašiem zīmēt, kā arī uzspēlēt novusu un Cornhole mešanas spēli – aktīvi un interesanti pavadīt dienu! Visas aktivitātes – bez maksas.

Pasākuma noslēgumā klātesošos priecēja bagātīga balvu izloze no “Sportland”, Gaujas stāvo krastu “Sajūtu parka”, Valmieras peldbaseina, Bertānu Valmieras basketbola skolas, “VALMIERA GLASS VIA”, “Valmiera FC”, “FBK Valmiera/Betsafe”.