Jaunumi

Ģimenes dienas Sajūtu parkā

1. jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Tai par godu Baskāju takas apmeklējums ģimenēm Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā šajā nedēļas nogalē būs par īpašu cenu!

Baskāju taka piemērota gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem un vijas gar gleznainajiem Gaujas Stāvajiem krastiem. Pārbaudījums un izaicinājums pēdiņām, kas tajā pašā laikā sniegs patīkamas, relaksējošas sajūtas, būs stikla lodīšu, čiekuru, akmentiņu un citu posmu pārvarēšana. Visas takas garumā izklāti dabas materiāli, kuri ļauj taku veikt ar basām kājām, izbaudot dabas pieskārienu un uzkrājot Gaujas tuvuma sniegto enerģiju. Informatīvās laipas un vides objekti padarīs pastaigu vēl aizraujošāku, īpaši uzrunājot mazos dabas pētniekus – pastaigas laikā uzzināsiet daudz ko jaunu par dabu un dzīvniekiem sev apkārt!

Baskāju takas sākuma punkts ir Sajūtu parka Atpūtas komplekss J.Daliņa ielā 2, Valmierā. Pastaigas noslēgumā ir iespēja palutināt kājas siltās ziedu vanniņās ar gadalaikam atbilstošām piedevām – pumpuriem, ziediem, lapām un ogām.

No pirmā līdz trešajam jūnijam, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, Baskāju takas apmeklējums pieaugušajiem – 5 eiro un bērniem līdz 16 gadu vecumam – 3 eiro.

Gaidīsim jūs Sajūtu parkā!