Sacensības

Florbola turnīrs “Latvian Open”: 25.-28. augusts

LatvianOpen

No 2016. gada 25. līdz 28. augustam notiks tradicionālais pirmssezonas pārbaudes turnīrs florbolā "Latvian Open", kurš šogad norisināsies desmito reizi. "Latvian Open" ir Latvijas Florbola savienības (LFS) oficiāli atzīts turnīrs, un tas ir iekļauts Starptautiskās Florbola federācijas vasaras elites turnīru sarakstā. Sadarbībā ar Latvijas Florbola savienību visas spēles apkalpos LFS licencēti tiesneši. Turnīra spēles norisināsies uz standarta izmēra laukumiem, kas aprīkoti ar Gerflor grīdas segumu.

TOP grupā piedalīsies četras uzaicinātās komandas – Šveices klubs "UHC Uster", kā arī somu komandas "SC Classic" un "Nokian KrP", bet kā ceturtā komanda būs Latvijas izlase, kas turpina gatavoties pasaules čempionātam.

Vīriešu Elites grupā cīņā dosies tādas ELVI florbola līgas komandas kā "Valmiera", "Rubene", "Kurši", "Pārgauja", "Ulbroka/FS Masters", "Ķekavas Bulldogs" un jaunizveidotā "Talsi/Irlava". Tāpat sacensībās startēs ierastie turnīra dalībnieki "SPb United" un "Spartak FBK" no Krievijas.

Turnīra mājas lapa