Jaunumi Ziņu arhīvs

FBK “Valmiera/ViA” turnīra tabulā ieraksta trīs punktus pret “Ķekavas Bulldogs”

Piektdien, 15. janvārī "Elvi" florbola virslīgā vīriešiem FBK "Valmiera/ViA" Vidzemes Olimpiskajā centrā ar rezultātu 8:4 apspēlēja "Ķekavas Bulldogs" vienību, atgriežoties turnīra tabulas otrajā pozīcijā. Ar trīs vārtu guvumiem valmieriešiem rezultatīvākais bija Ričards Eglītis.

IMG_0313

Spēles pirmā trešdaļa mājiniekiem aizritēja sekmīgi. Pirmajās septiņās astoņās mača minūtēs Toms Gertners un Ričards Eglītis bija panākuši 2:0 vadību "Valmiera/ViA" florbolistiem. Pirmā perioda otrajā pusē "Ķekavas Bulldogs" atklāja savu vārtu rēķinu pēc Jāņa Bilinska metiena Kārļa Popa sargātajos vārtos. Tomēr divas minūtes pirms pirmā perioda izskaņas divus vārtus īsā laikā guva "Valmiera/ViA", izceļoties Matīsam Salmiņam un otreiz Ričardam Eglītim, kas pēc pirmās trešdaļas deva valmieriešiem 4:1 vadību,

Spēles otrajā periodā mājiniekiem neizdevās gūt vārtus, bet mača vidū notika vārtsargu maiņa. "Valmiera/ViA" komandas vārtos Kārli Popu nomainīja Edgars Riba, tomēr šī vārtsargu maiņa izrādījās neveiksmīga. Ķekavas komandas spēlētāji raidīja divas bumbiņas valmieriešu vārtos un pietuvojās līdz minimumam. Pēc otrās trešdaļas "Valmiera/ViA" atradās vadībā vien ar 4:3.

Spēles noslēdzošajā periodā mājinieku vārtos stājās komandas pamatvārtsargs Agris Rogainis, kuram arī nācās kapitulēt pēc Ķekavas spēlētāja Renāra Degina precīzā metiena. Rezultāts kļuva neizšķirts 4:4. 15 minūtes pirms spēles noslēguma "Valmiera/ViA" nodemonstrēja pārspēku meistarībā. Vispirms Aigars Belasovs atgrieza vadību mājiniekiem, bet Arvis Kārkliņš dubultoja Valmieras florbolistu pārsvaru, panākot 6:4. Spēles noslēdzošajā daļā mājinieku septītos vārtus guva Edvards Voldemārs Kažmers, savukārt ar savu trešo vārtu guvumu punktu spēlei pielika Ričards Eglītis, nodrošinot "Valmiera/ViA" uzvaru ar 8:4.

Pēc šīs sples valmierieši uz mirkli atgriezušies turnīra tabulas otrajā vietā. "Valmiera/ViA" ar 35 punktiem šobrīd atrodas virslīgas 2. vietā, bet uz papēžiem min trīs komandas kurām ir tikai par punktu mazāk "Ulbroka/Masters", "Mogo-RTU/Rockets" un "Lekrings".