Jaunumi

FBK “Valmiera” rezultatīvā spēlē uzvar florbola virslīgas vicelīderus “Triobet/Ulbroka”

Piektdien, 21. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā otro mājas spēli Elvi florbola virslīgā aizvadīja FBK "Valmiera" florbolisti, rezultatīvā mačā ar 13:9 uzveicot turnīra vicelīderi "Triobet/Ulbroka". Lielisku spēli aizvadīja 17 gadus vecais valmieriešu uzbrucējs Lauris Stiprais, izceļoties ar pieciem gūtiem vārtiem.

img_0006-2
Foto: Raivo Sarelainens

Spēles pirmajās minūtēs bumbiņu vairāk kontrolēja "Triobet/Ulbroka" komanda un mača trešajā minūtē viesi guva pirmos vārtus, pārspējot Agri Rogaini. FBK "Valmiera" sastāvā pirmās trešdaļas pirmajā pusē divus vārtus guva Lauris Stiprais, pārņemot vadību mājiniekiem – 2:1. Trešdaļas vidū ar diviem vārtiem īsā laikā izcēlās Ivo Balodis un mājinieku pārsvars jau sasniedza 4:1, tomēr pirms trešdaļas izskaņas "Triobet/Ulbroka" vienus vārtus atguva. Līdz ar to pirmajā pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 4:2 par labu valmieriešiem.

Otrā perioda pirmajā pusē FBK "Valmiera" vēl vairāk palielināja rezultāta pārsvaru pēc Inta Vilka un Mārtiņa Broka precīzajiem metieniem – 6:2. Ulbrokieši atspēlēja vienus vārtus vairākumā, bet Lauris Stiprais spēles vidū noformēja hattrick, panākot 7:3. Perioda izskaņā viesi guva vēl vienus vārtus un dodoties pārtraukumā rezultāts bija 7:4.

Noslēdzošajā trešdaļā apstiprinājās Ulbrokas komandas spēja atspēlēties un trešdaļas pirmajās minūtēs Agra Rogaiņa vārtos lidoja divas bumbiņas, samazinot mājinieku pārsvaru līdz minimumam – 7:6. Turpmākajās minūtēs līdz perioda otrajai pusei FBK "Valmiera" trīs reizes atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet viesi turpināja spītīgi atspēlēties. Savus otros vārtus guva Mārtiņš Broks, bet Lauris Stiprais savam rēķinam pievienoja vēl divus precīzus metienus, kopumā gūstot piecus vārtus. Astoņas ar pusi minūtes līdz spēles beigām Mārtiņš Broks noformēja sev hattrick, panākot trīs vārtu pārsvaru mājiniekiem – 11:8. Pēc šāda pavērsiena Andi Blindu vārtos nomainīja Ivars Dišereits, bet arī tas nemazināja valmieriešu vārtu gūsānas garšu. Mača izskaņā vārtus guva Ričards Eglītis un Mārtiņš Broks, nokārtojot FBK "Valmiera" uzvaru ar 13:9.

Par mača zvaigzni ar pieciem gūtiem vārtiem tika atzīts Lauris Stiprais (5+0), bet tikai par vieniem vārtiem mazāk guva Māriņš Broks (4+1).

Pēc rezultatīvās uzvaras pār "Triobet/Ulbroka" vienību, FBK "Valmiera" turnīra tabulā ar 6 punktiem paceļas uz septīto vietu.